Stiahnut.sk

Heroes of the Storm

90 %

Nová atraktívna MOBA hra od Blizzardu

Heroes of the Storm je úplnou novinkou v žánri MOBA hier, ktorú prináša herný gigant Blizzard. Rovnako ako u podobných hier, ide v základnom princípe o to, že sa rozdelia dva tímy hráčov po piatich a bojujú a kooperujú v snahe zničiť nepriateľské jadro. Každá základňa má samozrejme k dispozícii isté obranné mechanizmy v podobe veží či iných budov, takže rozhodne nie je ľahké sa do nepriateľskej pevnosti dostať.

Iste by bolo na mieste spomenúť, čím je Heroes of the Storm výnimočný a odlišuje sa od ostatných hier tohto žánru. Po prvé, tu spoluhráči nezbierajú skúsenosti každý zvlášť, ale všetci spoločne. Teda rozhodne faktor, ktorý môže slušne posilniť tímového ducha a už sa vám nebude stávať, že bude niekto hrať len na seba. Po druhé, je v každej mape určitá úloha, ktorá môže tímu, ktorý ho splní, dať slušnú výhodu. Napríklad bude v zátoke kotviť loď, kde je potrebné pozbierať určitý počet mincí a vo chvíli, keď to jeden z tímov zvládne, získa bojovú výhodu.

Výber hrdinov je veľmi bohatý a v tomto prípade sa tiež môžete tešiť na postavičky z iných známych hier od Blizzardu ako napríklad Warcraft, StarCraft či Diablo, ktoré nájdete v rotujúcom výbere. Hrdinov sa budete môcť kúpiť za hernú menu, ktorú budete získavať postupne počas hrania a je aj možné si bez čakania nejakú z nich zaplatiť pomocou systému mikroplatieb, kde môžete využiť aj rôzne kozmetické úpravy vzhľadov hrdinu a pod.

V hre je celkovo niekoľko typov hrdinov - Assasin, Warrior, Support a Specialist. Každé z týchto zameraní má svoje špecifické miesto v skupine. Niekto musí podporovať spoluhráčov, iný využíva svoju vysokú útočnú silu či pasce. Ako základ hrajúcej skupiny by mal byt nejaký tank, teda postava, ktorá má výraznú odolnosť a obranu a dokáže na sebe udržať nepriateľskú paľbu. Autori sa snažili hrdinov urobiť vyrovnaných, avšak všetko je skôr o herných schopnostiach a skúsenostiach každého hráča, takže sa môžu niektoré charaktery javiť silnejšie ako iné.

Momentálne je Heroes of the Storm dostupný v beta verzii iba pre testovanie, ale je možné sa prihlásiť do výberu hráčov pomocou registrácie na Battle.net. Samotná hra bude v ostrom nasadení Free to play, takže bude možné si zahrať bez akéhokoľvek financovania reálnymi prostriedkami.

Heroes of the StormVýber hrdinovTriedy hrdinov

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • MOBA štýl hry
  • Postavy z iných hier od Blizzardu
  • Skupinové expenie
  • Výborná grafika
  • Možnosť nakúpiť nových hrdinov
  • 4 typy hrdinov
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://us.battle.net/heroes/en/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 904
Publikované: 10.8.2014
Poslední aktualizace: 23.7.2014
Zaradené v kategóriách: MMO hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 7 6 d e 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Heroes of the Storm

Heroes of the Storm

Výber hrdinovHeroes of the Storm

Výber hrdinov

Triedy hrdinovHeroes of the Storm

Triedy hrdinov

Spolupráca hráčovHeroes of the Storm

Spolupráca hráčov

Grafické detailyHeroes of the Storm

Grafické detaily

Bojová akciaHeroes of the Storm

Bojová akcia

Obranné mechanizmyHeroes of the Storm

Obranné mechanizmy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 a c b 9 2  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia