Stiahnut.sk

ATF - All Ten Fingers

75 %

Učebný nástroj pre písanie všetkými desiatimi

Program All Ten Fingers bol vytvorený tak, aby užívateľa naučil písať rýchlo a presne všetkými desiatimi prsty. All Ten Finges vychádza z mnohoročných poznatkov vyuky písanie na stroji a tvorcovia pri jeho programovaní spolupracovali i s autorkou učebnice Technika administratívy. Vďaka tomu je tento program už mnoho rokov odporúčaný aj ministerstvom školstva pre výuku písania všetkými desiatimi prstami.

Študenti sa môžu učiť písať podľa predtlačenej predlohy, podľa textu na monitore, alebo aj metódou diktátu.Program umožňuje zvoliť si, ktoré lekcie majú byť preberané, umožňuje sa k minulým lekciám opäť vracať a neustále vyhodnocuje, ako si študent vedie. Zaznamenáva jednak rýchlosť písania, jednak jeho presnosť a počet chýb. 

Na stiahnutie je k dispozícii demo All Ten Fingers, pričom po rozšírení na plnú verziu program umožňuje sťahovanie nových článkov priamo z internetu.

ATF - All Ten FingersATF - první lekce

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Veľmi efektívny spôsob ako sa naučiť písať všetkými desiatimi
  • Vyhodnocovanie rýchlosti a presnosti písania
  • Podpora niekoľkých druhov klávsnice
 

Verze 8.5 - 2,50 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.swx.cz
Veľkosť súboru: 2,50 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 2000, Win 98
Verzia: 8.5
Počet stiahnutí: 40731
Publikované: 21.12.2011
Poslední aktualizace: 21.12.2011
Zaradené v kategóriách: Ostatné kancelárske aplikácie

Značky

Podobné programy

Diskusia

Ing. Vladimíra Pastirová
Ing. Vladimíra Pastirová

Dobrý deň, som vyučujúca predmetu Hospodárska korešpondencia a v 1. ročníku učíme žiakov prstoklad na klávesnici PC cez ATF. Chcela som sa opýtať, či by nebola možná spolupráca s vami v tej forme, že úspešní žiaci by po absolvovaní najvyššej dosiahnutej úrovni v prstoklade nemohli dostávať od vašej spoločnosti certifikát. Myslím, že by dostali certifikát na perfektné ovládanie programu ATF.Učím na SPŠE Prešov a snažíme sa, aby naši študenti mohli za svoje výkony dostávať čo najviac certifikátov, ktorými by sa preukazovali v praxi. Program máme zakúpený licenčne na škole. Prosím Vás teda, či by nemohla byť takáta možnosť. S firmou Kros, a. s. máme takúto dohodu, firma mi poslala šablónu na vyplnenie certifikátov a zaslala mi nimi vytvorené predtlače certifikátov, do ktorých ja potom vpisujem mená. Myslím si, že by to bola úspešná spolupráca medzi oboma stranami. Prosím zašlite mi odpoveď na moju adresu. S pozdravom a ďakujem. Ing. Pastirová

24.09 07:43 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 c 6 a 1 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
ATF - All Ten Fingers

ATF - All Ten Fingers

ATF - první lekceATF - All Ten Fingers

ATF - první lekce

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  3 8 9 f c 1  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia