Stiahnut.sk

Darkorbit

81 %

Staňte sa pilotom vesmírnej lode

Vesmír môžeme označiť za jedno z najväčších tajomstiev vôbec. Hoci je relatívne dobre preskúmaný a o objektoch, ktoré v ňom nachádzame, máme celkom presvedčivé teórie, tak je veľa vecí, o ktorých nemáme ani tušenia. Možno aj preto sa v tejto oblasti presadzuje ľudská fantázia, ktorá vytvára domnienky o tom, ako bude vesmír vyzerať v budúcnosti. Jednu takú predstavu si môžete na vlastnej koži vyskúšať v tejto hre.

Vesmír je ovládaný tromi masívnymi ťažobnými korporáciami, ktoré riadia jeho chod. Bojujú medzi sebou o výsadné postavenie a snažia sa získať čo najväčšiu moc. Vy sa pripojíte k jednej z týchto frakcií a budete robiť všetko pre to, aby sa práve ona stala tou najrešpektovanejšou.

Ako pilot bojovej lodi budete prelietavať rôznymi tajomnými kútmi vesmíru, kde na vás čaká množstvo prekvapení. Budete sa túlať medzi hviezdami a zažijete veľa neľútostných súbojov. V rozmanitom prostredí budete môcť zbierať krabice s užitočnými vecami alebo surovinami. Tie využijete hlavne pri vylepšovaní vašej lode.

Bojovať budete hlavne s nepriateľmi, ktorí sú riadení počítačom, ale tiež sa vám stane, že narazíte na iného hráča, ktorý nemá chuť sa s vami kamarátiť. Musíte sa teda mať dobre na pozore a pohybovať sa v bezpečných častiach vesmíru. Tiež je vhodné mať svoje lasery vždy nažhavené a pripravené k paľbe. Vybrať si môžete z niekoľkých druhov zbraní.

Môžete plniť tiež veľa zaujímavých úloh, a keď sa vám to podarí, tak získate skúsenosti a kredity, ktoré slúžia ako univerzálne platidlo v celom časopriestore. V ňom sa budete pohybovať pomocou špeciálnych portálov, ktoré vám značne urýchlia cestu. Aj keď idea vesmírnej lode znie komplikovane, tak sa všetko ovláda jednoducho a intuitívne. Nebudete mať žiadne problémy pri manévrovaní ani pri boji.

Darkorbit je zábavná hra z vesmírneho prostredia, kde môžete robiť, čo sa vám zapáči. Na nič teda nečakajte a vydajte sa na prieskum, možno nekonečného ​​vesmíru.

DarkorbitÚprava vesmírneho korábuVesmírne súboje

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Online vesmírna strieľačka
  • Intuitívne ovládanie
  • Neobmedzené možnosti
  • Súboje s ostatnými hráčmi
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: nie
Domovská stránka: http://www.darkorbit.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 842
Publikované: 16.8.2013
Poslední aktualizace: 14.8.2013
Zaradené v kategóriách: Prehliadačové hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 9 7 5 c d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Darkorbit

Darkorbit

Úprava vesmírneho korábuDarkorbit

Úprava vesmírneho korábu

Vesmírne súbojeDarkorbit

Vesmírne súboje

Rozmanité prostredieDarkorbit

Rozmanité prostredie

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 1 5 8 3 9  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia