Stiahnut.sk

Divoké kmeny

93 %

Skvelá stredoveká stratégia

Vitajte v krutom stredoveku, kde vám nikto nedaruje nič zadarmo. Život nie je vôbec jednoduchý a všade zúria nemilosrdné bitky o prežitie. Stanete sa vodcom jedného malého kmeňa, ktorý si chce vydobyť svoje vlastné miesto na mape a stať sa tým najmocnejším na celom svete. Zabudnite však na malebné prechádzky na koni. Čaká na vás drsná stredoveká realita.

Váš kmeň už začal stavať malú dedinu, ale bez vášho vedenia sa ďalej nepohne a pravdepodobne bude rýchlo zlikvidovaný. Musíte robiť všetko pre to, aby ste získali čo najväčšie bohatstvo, silu a uznanie. Budete stavať nové budovy a vylepšovať tie existujúce, aby ste vytvorili prosperujúcu dedinu, ktorá bude zásobená všetkými dôležitými surovinami a bude schopná vycvičiť bojaschopnú armádu.

Tú budete posielať na lúpenie do okolitých dedín, ale nesmiete zabudnúť na to, že aj vy sa môžete stať cieľom nepriateľských útokov. Vaša armáda sa bude skladať z rôznych jednotiek vrátane kopijníkov, šermiarov, sekerníkov, lukostrelcov, kavalérie, bojových strojov a z ďalších vojakov.

Nie je príliš múdre bojovať proti všetkým úplne sám. Preto sa môžete stať súčasťou aliancie, ktorá bude takticky spolupracovať, aby jej členovia získali čo nejvýsadnejšie postavenie. Armáda však nie je všetko a pre rozvoj dediny je dôležitý aj obchod. Môžete si vymieňať suroviny a vzájomne si tak pomôcť.

Divoké kmeny je veľmi zábavná strategická hra, v ktorej sa ujmete neľahkej úlohy. Musíte si sami vybrať, čím sa bude váš kmeň zaoberať a je len otázkou vašich schopností, či sa dokážete medzi množstvom ostatných dedín presadiť a získať čo najväčšiu moc.

Divoké kmenyŤažké začiatkyVeľa budov

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Strategická hra
  • Veľa jednotiek a budov
  • Postupné vylepšovanie
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: nie
Domovská stránka: http://www.divokekmeny.cz/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 788
Publikované: 15.8.2013
Poslední aktualizace: 13.8.2013
Zaradené v kategóriách: Prehliadačové hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 7 d a 8 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Divoké kmeny

Divoké kmeny

Ťažké začiatkyDivoké kmeny

Ťažké začiatky

Veľa budovDivoké kmeny

Veľa budov

Rôzni vojaciDivoké kmeny

Rôzni vojaci

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 5 a e 5 e  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia