Stiahnut.sk

Howrse

79 %

Chov koní a poníkov

Kone sú majestátne zvieratá, ktoré ľudia využívajú už dlhú dobu. Od tej doby čo sa ľudstvu podarilo kone zdomestifikovať, ubehlo už veľa rokov a chov koní je dnes už bežnou záležitosťou. Mnohí sa snažia o to, aby ich plemeno bolo čo najkvalitnejšie a čo najčistejšie a také kone sú potom veľmi vzácne.

V hre Howrse si vyskúšate, aké je chovať kone alebo poníky. Budete sa o ne starať, trénovať ich  a budovať pre nich tie najlepšie podmienky. Stajne ku svojmu chodu potrebujú tiež zamestnancov, ktorých musíte najímať a tiež im za ich prácu platiť. Každé zviera má dané vlastnosti, ktoré môžete vylepšovať pomocou špeciálnych bonusov. Všetky svoje zručnosti potom zužitkuje v pretekoch, kde môže vyhrať zaujímavé ceny a peniaze. Tie sa vám budú bezpochyby hodiť, pretože ani vo svete koní a poníkov nie je nič zadarmo.

Aby ste mohli byť tým najlepším chovateľom koní, tak budete musieť prejsť radom neľahkých testov. Čakajú na vás zaujímavé otázky, ktoré sa týkajú chovu, a mnoho z nich je veľmi záludných. Po krátkom čase si budete môcť otvoriť svoje vlastné jazdecké centrum, kde možno organizovať rôzne preteky. Sami si môžete navrhnúť, ako bude trasa vyzerať a koľko bude stáť štartovné.

Ako chovateľ, ktorý sa snaží o to, aby mal čo najlepšie kone, sa budete zaoberať aj genetikou a rozmnožovaním obyvateľov vašej stajne. Jednotlivé plemená majú rozdielne vlastnosti a záleží len na vás, ako ich skombinujete.

Ide o podarenú chovateľskú hru, v ktorej budete mať pod kontrolou celú stajňu. Chov koní a poníkov nie je vôbec jednoduchou záležitosťou. Budete sa musieť vedieť rozhodnúť a mať istú víziu. Podarí sa vám vychovať tie najzdatnejšie kone? Vyskúšajte si, aké to je.

HowrseStarostlivosť o koneRôzne plemená

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Starostlivosť o kone a poníky
  • Spravovanie stajne
  • Veľa závodov
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: nie
Domovská stránka: http://www.howrse.cz/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 1.1
Počet stiahnutí: 2122
Publikované: 15.8.2013
Poslední aktualizace: 10.10.2014
Zaradené v kategóriách: Prehliadačové hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 b 4 6 6 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Howrse

Howrse

Starostlivosť o koneHowrse

Starostlivosť o kone

Rôzne plemenáHowrse

Rôzne plemená

Správa stájíHowrse

Správa stájí

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 3 b f 9 2  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia