Stiahnut.sk

ZooMumba

76 %

Postarajte sa o svoju vlastnú zoo

Zoologické záhrady slúžia na obveseľovanie ich návštevníkov už od dávnych čias. Bez obáv a starostí môžete pozorovať exotické a nebezpečné zvieratá, na ktoré vo vašom okolí len tak nenarazíte. Môžete pozerať na majestátne levy, mohutné hrochy a tučniaky zo studených krajov. Vždy ide o nevšedný zážitok a vďaka tejto hre si ho môžete užívať každý deň.

Avšak návštevy rovnakej zoo každý deň nie sú veľmi lákavé. Preto sa autori rozhodli, že vás posadia do veliteľskej pozície a urobia z vás riaditeľa takéhoto miesta. Už váš prvý deň nebude žiadnou prechádzkou ružovým sadom. Čaká na vás tutoriál, ktorý vás zoznámi so všetkým, čo na vás bude v riaditeľskom kresle čakať. Mohli by ste si myslieť, že pôjde o prácu, kde budete len navrhovať, ako bude zoo vyzerať a kde bude čo postavené, ale zďaleka tomu tak nebude.

Budete musieť robiť úplne všetko. Stanete sa upratovačom, ktorý zbiera odpadky, ktoré odhodili bezohľadní návštevníci. Nezľaknete sa ani kŕmenia zvierat, a ak budú mať zlú náladu, tak budete robiť všetko pre to, aby ste ich rozveselili, pretože na uplakané zvieratá sa nechce nikto pozerať. Okrem toho budete robiť aj veci, ktoré budú mať oveľa väčší vplyv na chod zoo. Budete rozmiestňovať výbehy a zháňať nové zvieratá. Tie sú hlavným ťahákom pre hostí, ktorí potom zaplatia za vstup. Môžete zarábať aj prostredníctvom stánkov a automatov na jedlo, ale najviac bude vynášať plnenie zadaných úloh. So zarobenými peniazmi potom môžete zoo rozširovať a urobiť ju ešte atraktívnejšou.

Hra má farebnú grafiku a rozprávkovú atmosféru. Zistíte, že riadiť zoologickú záhradu nie je vôbec jednoduchá úloha. Ako sa s tým popasujete?

ZooMumbaVeľa druhov zvieratNezávideniahodná práca riaditeľa

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Spravovanie zoologickej záhrady
  • Veľa druhov zvierat
  • Farebná grafika
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: nie
Domovská stránka: http://www.zoomumba.cz/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 1240
Publikované: 18.8.2013
Poslední aktualizace: 15.8.2013
Zaradené v kategóriách: Prehliadačové hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 1 8 2 5 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
ZooMumba

ZooMumba

Veľa druhov zvieratZooMumba

Veľa druhov zvierat

Nezávideniahodná práca riaditeľaZooMumba

Nezávideniahodná práca riaditeľa

Prosperujúca zooZooMumba

Prosperujúca zoo

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 b 3 2 2 e  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia