Stiahnut.sk

Football Manager 2017

81 %

Detaily a realistickosť na prvom mieste

Footbal Manager je stálicou a kráľom vo futbalových manažéroch už niekoľko rokov a s henrým titulom pre rok 2017 to nie je iné. Na začiatok je ale dobré povedať, že opäť nejde o nijak zásadné novinky (až na pár výnimiek) a ak teda vlastníte predošlé verzie hry, možno kúpu tejto zvážite. Predsa len je to celkom veľká pálka, ak si hru kupujete rok čo rok. Ak je ale pre vás titul kultový alebo patríte medzi začínajúcich hráčov, je najlepší čas začať.

Práve pre nováčikov je v tomto roku pripravených množstvo vylepšení, ktoré vás uvedú do diania pri všetkých činnostiach ovplyvňujúcich hru. Ako klasický futbalový manažér sa staráte o chod celého tímu vrátane jeho politiky a zákulisných vecí. Vo verzii pre rok 2017 ale máte pri všetkom pomocníka, ktorý vás prevedie pri všetkom podstatnom. Dôraz je už tradične kladený na realistickosť a aj tie najmenšie detaily si užijete do posledného. Či už pôjde o nákup hráčov a vybavovanie ich povolenia a víz, voľbu taktiky pred každým zápasom, zostavovanie tréningového plánu alebo výmenu hráčov, všetko je ešte o čosi viac vylepšené oproti minulým rokom.

Zmeny sa dotkli aj grafickej stránky najmä na ihrisku. Hra pôsobí realistickejšie, dynamickejšie a nie sú tak často prítomné chyby s loptou alebo s nástupom hráčov na trávnik. Čo sa týka tabuliek a menu, v ktorom sa pohybujete väčšinu času, tie neprešli nejakou väčšou zmenou a pre nováčikov môžu pôsobiť až staromódne a nedotiahnuto. Vedzte ale, že o tom Football Manager 2017 nie je. Namiesto grafiky ponúka čo najautentickejší zážitok z futbalu, aký je len možné dostať. Do zápasov môžete zasahovať pravidelne a vychutnáte si ho naživo, prípadne môžete sledovať zrýchlený priebeh so živým komentárom, pričom je do hry možné zasahovať. Na hráčov sa dá kričať z pozície trénera, meniť taktiku a rozostavenie počas zápasu a samozrejme je možné aj striedať.

V najnovšej verzii sa tvorcovia zo Sports Interactive zamerali viac na psychiku hráčov a ich pôsobenie v kabíne. Môže sa tak stať, že nová posila nezapadne do tímu, bude vyvolávať v kabíne rozbroje a vy sa tak s tým musíte vysporiadať. Novinkou je aj pôsobenie na sociálnych sieťach, kde pridávajú príspevky hráči, ako aj kluby. Je to miesto, kde sa dá dozvedieť veľa cenných informácií či dojmov z herného výkonu.

Football Manager 2017 nemá plne pokryté licencie najväčších klubov a hráčov či log, no aj tak tu nájdete viac ako 2500 reálnych klubov a cez 500 000 hráčov. Možností, ako hrať hru je naozaj veľa, a nie všetko vám môže sadnúť. Na to je tu ale simulácia určitých úkonov umelou inteligenciou, ktorá a vás vykoná kroky, ušetrí čas a vy sa môžete venovať vlastným činnostiam. Prerozdelenie funkcií je niekedy výhodné a počítač nie je vôbec márny. Okrem sólo hry je možné zapájať sa aj do online zápasov a líg, čo už je ale dlhé roky samozrejmosť.

Football Manager 2017Live zápasTaktika

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Správa klubu
  • Sprievodca pre nováčikov
  • Vylepšená grafika zápasov
  • Viac zamerané aj na psychiku hráčov
  • Nespočetne veľa taktík a stratégií
  • Oficiálne kluby a reálni hráči
  • Pomoc od počítača
  • Online zápasy a ligy
  • Pôsobenie na sociálnych sieťach
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.footballmanager.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: Demo
Počet stiahnutí: 1164
Publikované: 15.5.2017
Poslední aktualizace: 15.5.2017
Zaradené v kategóriách: Simulátory, Športové hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 0 8 c 1 4  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Football Manager 2017

Football Manager 2017

Live zápasFootball Manager 2017

Live zápas

TaktikaFootball Manager 2017

Taktika

Tímové inštrukcieFootball Manager 2017

Tímové inštrukcie

PoštaFootball Manager 2017

Pošta

TréningFootball Manager 2017

Tréning

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 5 d e f 7  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia