Stiahnut.sk

Novus Inceptio

88 %

Pravá sandboxovka s príbehom na pozadí

Novus Inceptio je survival sandbox hra od českých tvorcov, ktorá sa momentálne nachádza v predbežnom prístupe. Už teraz si ju však môžu hráči kúpiť a vyskúšať, pretože ako tvorcovia sami uvádzajú, je potrebné hru doladiť (čo môže trvať aj dva roky) a na to potrebujú práve pomoc hráčov. V predbežnom prístupe je k dispozícii mód GHOST, ktorý kombinuje prvky single playera s MMO. Hráč tak má kus sveta len pre seba a učí sa základné veci ako je mechanika hry a takisto slúži aj na doladenie hry.

Od sandboxov sa okrem iného najvýraznejšie líši príbehom, ktorí tvorcovia rozvinuli naozaj krásne. Nejde tak len o akýsi doplnok, ale o plnohodnotný „živel“ v hre. Novus Inceptio sa odohráva v budúcnosti, svet už nie je taký, aký ho poznáme teraz a všetko má mierne apokalyptický nádych. Na rozdiel od iných hier s otvoreným svetom nejde v hre o ničenie, ale skôr o spoluprácu a vytváranie hodnôt.

Novus Inceptio má kopec originálnych prvkov, ktoré hru posúvajú o čosi vyššie ako ostatné sandboxy. Tak napríklad postavy počas hry umierajú na starobu či choroby, no keďže sa všetko odohráva v budúcnosti, tvorcovia umožňujú hráčom naklonovať si svoje postavy. Do budúcna je napríklad pripravené aj predávanie genetických informácií potomkom. Postavy sú navyše plne vylepšovateľné a tie atribúty, ktoré hráči využívajú najviac, sa prehlbujú v skille a naopak, tie, ktoré sa nepoužívajú zanikajú.

Herný svet Novus Inceptio je kapitola sama o sebe. Ten si žije vlastným životom a vytvára tak neopakovateľné zážitky. Ak majú hráči chuť na huby, môžu si ich nazbierať. Takisto je možné budovať obydlia, pestovať rôzne rastliny či loviť. Pri chvíľke oddychu sa zase môžu započúvať do vytia vlka alebo sa len tak prejsť po okolí a objaviť zaujímavé miesta. Svet hry obsahuje kopec miest s anomáliami, ktoré čakajú na odhalenia. Ide o portály a časové dimenzie a pre každého hráča sa zobrazujú inak. Vývojári McMagic Productions si na hre dávajú jednoducho záležať a už teraz ide o veľmi prepracovanú survival hru. Do budúcnosti sa toho ešte veľa zmení a samozrejme pribudne kopec originálnych vecí, pričom sa vyladia nedostatky. Ak máte chuť podporiť českých tvorcov a zároveň si okúsiť originálnu a do budúcnosti veľmi sľubnú sandbox hru, dajte Novus Inceptio šancu.

Novus InceptioV leseVýchod slnka

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Sandbox zameraný na spoluprácu a budovanie
  • Prepracovaný dej
  • Hra sa odohráva v budúcnosti
  • Od českých tvorcov
  • Vylepšovanie postavy
  • Objavovanie anomálií v hre
  • Kopec originálnych nápadov
  • Zatiaľ len predbežný prístup
 

Novus Inceptio

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.novus-inceptio.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: Early Access
Počet stiahnutí: 1120
Publikované: 12.10.2015
Poslední aktualizace: 12.10.2015
Zaradené v kategóriách: MMO hry, Multiplayerové hry, Simulátory, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e 7 e c c f  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Novus Inceptio

Novus Inceptio

V leseNovus Inceptio

V lese

Východ slnkaNovus Inceptio

Východ slnka

Pred jaskyňouNovus Inceptio

Pred jaskyňou

Pestovanie vlastnej záhradkyNovus Inceptio

Pestovanie vlastnej záhradky

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 1 3 a 3 4  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia