Stiahnut.sk

Thief Simulator

74 %

Kradnutie nikdy nebolo legálnejšie

Na to, aby mohol jeden kradnúť, musí mať pevné nervy, silný žalúdok a pravdepodobne aj zlú životnú situáciu. A keďže je krádež v reáli trestná, prečo si túto činnosť nevyskúšať aspoň v počítačovej hre? Novinka na Steame s názvom Thief Simulator hráčov postaví do úlohy malého a neskúseného zlodejíčka, ktorý dostáva prostredníctvom telefónu úlohy a musí ich od začiatku plniť, aby sa z neho stal ostrieľaný zlodej.

Začiatky bývajú nervózne, všetko beží prirýchlo a pri krádeži zlodej poriadne nevie, čo sa deje. Aj keď by mali byť všetky zmysly zostrené, práve pocit strachu a prítomný stres robia z prvých krádeží adrenalínový zážitok, pretože ide o niečo nové a protizákonné. Postupne ale hráči dôjdu na spôsob, ako si zariadiť veci dopredu a pripraviť sa aj na väčšie ryby v teréne.

Kradnutie v hre spočíva v obzretí terénu, pohybe po otvorenom priestranstve plnom domov a áut, sledovaní návykov ľudí v susedstve a až potom je možné vykonať samotný akt ukradnutia. Počas vlámania sa do obývaného domu hráči vidia cez steny siluety ľudí, takže sa môžu zariadiť tak, aby ich neodhalili. Pokiaľ sa tak stane, biely obrys postavy sa zmení na červený a okamžite sa začína boj s časom, kedy sa okradnutí snažia privolať políciu a hráči sa musia rozhodnúť, či dokončia misiu alebo sa dajú na útek.

Samozrejmosťou v hre je vlámanie sa do áut či domov, odomykanie zámkov špeciálnym vybavením a pod. V interiéroch sa potom hráči musia rozhodnúť, ktoré veci sa im zídu, pretože majú len obmedzený priestor v batohu a nie všetko sa dobre predáva na čiernom trhu alebo v záložni. Je lepšie vziať telefóny alebo najnovšiu mikrovlnku? Zmestí sa do batohu plazmová televízia alebo je tu priestor pre pokradnutie počítačových výbav? Všetko závisí od taktiky a chamtivosti hráčov. Po ukradnutí ale nie je nič vyhraté, pretože treba odpojiť GPS sledovacie zariadenia, odpojiť prístroje od siete alebo vymazať sériové čísla. Na všetky úkony je možné využívať rôzne vybavenie, ktoré si hráči zakúpia postupne. Postava sa vyvíja, je možné jej vylepšovať schopnosti a tieto zaujímavé RPG prvky dodávajú hráčom pocit jedinečnosti a znovuhrateľnosti. Grafika nie je nijak prevratná a tu a tam sa nájdu vady, no na druhej strane umožňuje skúsiť hru aj na počítačoch so slabšou výbavou.

Thief SimulatorLaserové očiObhliadka terénu

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Zlodejina – frajerina?
  • Vykrádanie domov a áut
  • Nákup profesionálneho vybavenia
  • Sledovanie ľudí v okolí
  • Jednoduchá hrateľnosť
  • Postupné vylepšovanie postavy
  • Predaj tovaru v záložniach
  • Slabšia grafika
  • RPG prvky
 

Thief Simulator

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.playway.com/10004-games/712-thief-simulator
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.022
Počet stiahnutí: 680
Publikované: 12.11.2018
Poslední aktualizace: 12.11.2018
Zaradené v kategóriách: Akčné hry, Simulátory, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 2 e a 8 a  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Thief Simulator

Thief Simulator

Laserové očiThief Simulator

Laserové oči

Obhliadka terénuThief Simulator

Obhliadka terénu

ZámokThief Simulator

Zámok

Polícia je tuThief Simulator

Polícia je tu

Obhliadka domuThief Simulator

Obhliadka domu

V auteThief Simulator

V aute

RPG prvkyThief Simulator

RPG prvky

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 5 8 e 2 d  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia