Stiahnut.sk

FIFA 20

91 %

Dlhodobo najobľúbenejšia futbalová hra

Ako každý rok, aj tentokrát je tu september a s ním spojené vydanie najočakávanejšej futbalovej hry súčasnosti - FIFA 20. Môže sa zdať, že takéto časté vydávanie hier so športovou tematikou sa už nemá veľmi kam posúvať, a častokrát to na dlhú dobu platí, ale sú to práve malé zmeny, ktoré sa v dlhom časovom horizonte postupne premieňajú vo veľké veci. Starý a častokrát trefný vtip „ďalšie drahé vydanie stále rovnakej hry s aktualizovanými súpiskami“ aj v tomto prípade platí tak na pol.

Poďme ale rovno k veci. Graficky si prakticky nevšimnete rozdiel medzi týmto a predošlým ročníkom FIFA 19. Minimálne na hracej ploche je nebadateľný. Lepšie je to s upravením hráčov a pri bližších náhľadoch. Takisto animácie sú opäť o malý kúsok bližšie k vierohodnému výsledku, ale stále sa na nich dá zabaviť.

Čo sa týka hrateľnosti, môžete si vyskúšať tradičný režim Kariéry a nechýbajú ani online zápasy, tzv. FUT mód (FIFA Ultimate Team), ktorý je najobľúbenejšou súčasťou hry a ponúka priestor pre tých najsúťaživejších z vás. Tentokrát pribudla aj čerstvá novinka VOLTA Football – pouličný futbal, ktorý pridáva nový rozmer hre, väčšiu voľnosť a vy si tak môžete skúšať všetky finty v novom prostredí.

Nechýba najväčší výber licencovaných tímov, hráčov, štadiónov, trénerov a značiek celkovo. Ako vždy, aj teraz dostala lopta potešiteľný upgrade a správa sa inak pri dotyku s hráčom aj vo vzduchu. Najvýraznejšie zmeny postihli zahrávanie štandardných situácií a pokutových kopov. Tie vývojári prekopali úplne a vy si budete musieť zvyknúť na nové mechanizmy zahrávania.

Bez osobitého upravenia taktiky a stratégie na zápas to rozhodne nejde. Tieto aspekty ale zostali prakticky nezmenené a akoby sa pri nich zastavil čas. Na jednej strane je to fajn, že okamžite nabehnete do zabehnutých koľají, no zároveň by systému neuškodili maličké vylepšenia. Ako ďalšie zaujímavé novinky môžeme spomenúť vylepšený systém bránenia, dynamickejšie súboje jeden na jedného, prirodzenejší pohyb hráčov alebo dribling s loptou do strán. Tvárami FIFA 2020 sú Eden hazard pre Standard Edition, Virgil Van Dijk pre Champions Edition a Zinedine Zidane pre Ultimate Edition.

FIFA 20 DEMO je tak, ako po minulé roky, dostupná niekoľko týždňov pred oficiálnym vydaním plnej hry. Z pôvodne sľubovaných jedenástich tímov je ale k dispozícii na začiatku len šestica, konkrétne Real Madrid, Chelsea Londýn, FC Liverpool, Borussia Dortmund, Tottenham Hotspur a PSG (chýbajú pôvodne oznámené Atlético de Madrid, FC Bayern München, Juventus Turin, Manchester United, Manchester City. Zahrať sa dajú klasické zápasy so štvorminútovými polčasmi na šiestich rôznych obťažnostiach proti umelej inteligencii, prípadne hrať offline s kamarátom na dvoch ovládačoch alebo klávesnici. Súčasťou demoverzie je aj VOLTA. Pred každým zápasom sa dajú skúšať rôzne štandardky alebo špecifické situácie.

Na stiahnutie a spustenie hry je vyžadovaná herná platforma Origin.

Oficiálna aplikácia FIFA 20 Companion pre váš FUT 20 klub na stiahnutie zadarmo.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Phenom II X4 965 / i3-2100
RAM: 8 GB
GPU: Radeon HD 7850 / GeForce GTX 660
HDD: 50 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7, 8, 10 (64-bit)
FIFA 20HviezdyStreet futbal

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Opäť o čosi lepšia hrateľnosť
  • Realistickejší pohyb hráčov
  • Lopta sa správa vierohodnejšie
  • Vylepšená hra s loptou aj bez nej
  • Grafika zostala prakticky nezmenená
  • Režim street futbalu – VOLTA
  • Liga Majstrov
  • Množstvo najvychytanejších licencií
  • FUT režim aj tradičná Kariéra
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.ea.com/cs-cz/games/fifa/fifa-20/features
Operačný systém: Win 7, Win 10, Win 8, Win 8.1
Verzia: Demo
Počet stiahnutí: 3701
Publikované: 24.9.2019
Poslední aktualizace: 24.9.2019
Zaradené v kategóriách: Demá hier, Origin hry, Simulátory, Športové hry, Uplay hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Roman Samko
Roman Samko

Kcem hrat fifu 2020

11.12 16:25 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 0 2 b 0 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
FIFA 20

FIFA 20

HviezdyFIFA 20

Hviezdy

Street futbalFIFA 20

Street futbal

KariéraFIFA 20

Kariéra

Volta v LondýneFIFA 20

Volta v Londýne

Tímový manažmentFIFA 20

Tímový manažment

Mód kariéryFIFA 20

Mód kariéry

Virgil Van DijkFIFA 20

Virgil Van Dijk

Pred zápasomFIFA 20

Pred zápasom

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  c 2 1 2 e c  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia