Stiahnut.sk

LINGWA slovná zásoba (Španielčina)

77 %

Výučba a precvičovanie španielskych slovíčok, viet a fráz.

Chcete vedieť španielsky, ale neviete ako sa naučiť a zapamätať si všetky tie nové slovíčka a ich správnu výslovnosť? Vyskúšajte program na výučbu španielskych slovíčok, viet a fráz: Lingwa slovná zásoba. Ten obsahuje cez 2000 starostlivo vybraných španielskych slovíčok, ktoré sú rozdelené do viac ako 40 tematických okruhov ako napríklad jedlo, rodina, dom, ľudské telo, oblečenie, a mnohé ďalšie. Slovíčka sú doplnené obrázkami, výslovnosťou a situačnými vetami, vďaka čomu je oveľa jednoduchšie si slovíčko zapamätať. Okrem slovíčok program obsahuje aj stovky užitočných španielskych viet a fráz, ktoré sa Vám budú hodiť napríklad pri návšteve španielskej reštaurácie, hotela, doktora, a pod. Vďaka jednoduchému editoru užívateľských tém možno program ľahko doplniť o nové slovíčka a frázy s vlastnými obrázkami a výslovnosťou.

Je to plynulá výučba nových slovíčok, pri ktorej Vás program bude postupne učiť každé slovíčko v niekoľkých krokoch. Najprv sa naučíte slovíčko spoznať podľa jeho výslovnosti a následne sa budete učiť slovíčko písať. Takto naučené slovíčka si udržíte v pamäti oveľa dlhšie ako pri klasickej výučbe z učebnice alebo iných výučbových programov. Naučené slovíčka je nutné precvičovať, len tak si ich udržíte vo svojej pamäti. Program Lingwa slovná zásoba sleduje hodnotenie a čas vašich odpovedí každého slovíčka, a podľa toho určí, kedy a ako je najvhodnejšie dané slovíčko znova precvičiť. Budete teda vždy opakovať len to, čo je potrebné, a naučené slovíčka a frázy nikdy nezabudnete.

Precvičovanie slovnej zásoby si môžete spestriť hneď niekoľkými zábavnými cvičeniami. Môžete lúštiť osemsmerovky, prehadzovať písmená v slovách, hrať pexeso alebo spoznávať skryté slová. Cvičenia si môžete vytlačiť a učiť sa tak slovíčka aj mimo počítač. Pripraviť si môžete najrôznejšie testy, výučbové  kartičkypexeso alebo napríklad vlastný zošit s osemsmerovkou. Zakúpený program môžete používať až na 3 počítačoch súčasne.

V programe sa každý študent prihlasuje pod vlastným užívateľským účtom, ktorý možno ľahko uložiť napr. na USB flash disk, a vďaka tomu mať na každom počítači vždy aktuálny stav výučby.

LINGWA slovná zásoba (Španielčina)DoplňovanieFrázy

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Veľká databáza slovíčok
  • Vynikajúce spracovanie
  • Rozdelenie slovíčok do kategórií
  • Herné cvičenie
  • Možnosť vytlačiť si jednotlivé cvičenia
 

Verze 1.07 - 74,95 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Skúšobná verzia
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://cz.1-easysoft.com/lingwa-slovni-zasoba/spanelstina-slovicka.html
Veľkosť súboru: 74,95 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 1.07
Počet stiahnutí: 4773
Publikované: 19.4.2013
Poslední aktualizace: 3.7.2013
Zaradené v kategóriách: Výučbové hry, Výukové programy

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f 8 2 5 f 4  :
 
Odkaz :

Recenzie

patko
gold stargold stargold stargold stargold star
patko
Pro
  • pecka
Proti

super

6.12 17:59

 
 
 
LINGWA slovná zásoba (Španielčina)

LINGWA slovná zásoba (Španielčina)

DoplňovanieLINGWA slovná zásoba (Španielčina)

Doplňovanie

FrázyLINGWA slovná zásoba (Španielčina)

Frázy

HraLINGWA slovná zásoba (Španielčina)

Hra

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 8 7 2 e f  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia