Stiahnut.sk

The Surge

81 %

Hardcore brutálne RPG, kde smrť prichádza často a nečakane

Tvorcovia z Deck 13 nás niekoľko mesiacov bombardovali novinkami o ich novej hre The Surge, ktorá nedávno konečne vyšla a vy sa do nej môžete s pokojom pustiť. Ten bude veľmi dôležitý, pretože sa hra radí k herným titulom ako Dark Souls, kde jednoducho budete umierať častejšie, než si dokážete predstaviť.

Príbeh hry je zasadený do budúcnosti, kde ľudí postupne nahradzujú stroje (niečo na štýl Ghost In The Shell) a vy sa ocitnete v koži obyčajného, mierne postihnutého, chlapíka menom Warren, ktorý s rozhodol pridať k spoločnosti Creo. Tá pracuje na mechanickom vylepšovaní ľudí, čo bude aj Warrenov prípad. Po tomto upgrade sa vydáte na cestu po industriálnom parku/prostredí, kde bude vašou úlohou prežiť a pozabíjať ďalších vojakov v exoskeletoch.

Nepriateľov bude naozaj požehnane a najlepšie je, že každý sa pohybuje, bojuje a bráni inak. Je preto potrebná trpezlivosť a rozvaha, s ktorými pôjdete do súbojov. Skvelou časťou hry je vylepšovanie exoskeletu. Súčiastky si zbierate po súbojoch z mŕtvych protivníkov a všetko je treba dobre premyslieť. Či žu pôjde o obnovu zdravia, o väčšiu výdrž alebo lepšiu odolnosť, je treba dobre taktizovať. Takisto je to aj so zbraňami. V podstate je na vás, či zo seba spravíte ťažkotonážny tank alebo sa budete pohybovať rýchlo, potichu no za to smrteľne. Zbrane sú väčšinou na blízko, pokiaľ po vás niekto nestrieľa plazmovými nábojmi.

To všetko sa odohráva v nádherných lokalitách priemyselného prostredia, s ktorým sa tvorcovia maximálne vyhrali. Po čase však môže nudiť najmä jednotvárnosťou, aj keď sú lokality vyšperkované do najmenších detailov. Za všetky súboje získavate skúsenosti, ktoré môžete využiť na vylepšenie vášho výstroja. Ten poháňa jedno jadro, podobne ako Iron Mana. Skvelým doplnkom, ktorý hru posúva vpred je vlastná tvorba predmetov a zbraní. Súčiastky získate tak, že sa budete zameriavať napríklad na ruky nepriateľov, ktoré im odrežete/odseknete a následne si môžete vylepšiť svoje brnenie a pod.

Samostatnú kapitolu potom tvoria finálni bossovia, ktorí sú majestátni, ťažký a najmä nezabudnuteľní. Náročnosť je vždy vysoká, no pri konci jednotlivých úrovní sú bossovia nepríjemný. Pripravte sa tak na niekoľkonásobné pokusy, ako ich zabiť a posunúť sa ďalej. Graficky by mohla byť hra o čosi lepšie spracovaná, ale možno to bol od Deck 13 zámer, aby sa viac sústredilo na hrateľnosť. The Surge nie je nič pre netrpezlivých hráčov. Naopak, pre HC ostrieľaných veteránov v žánri RPG, ktorí sa neboja výziev a pár smrtí navyše je to skvelý počin, ktorý v roku 2017 svieti medzi známejšími titulmi jasne a zreteľne!

The SurgeDuelCharge

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Blízka budúcnosť industriálnej epochy
  • Človek + exoskelet
  • Brutálne súboje
  • Nutnosť taktizovať
  • Obrovské množstvo smrtí a veľká náročnosť
  • Skvelý systém craftenia
  • Prepracované lokality
  • Grafika zaostala za potenciálom
 

The Surge

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.thesurge-game.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 453
Publikované: 20.5.2017
Poslední aktualizace: 20.5.2017
Zaradené v kategóriách: Adventúry a RPG hry, Akčné hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 2 2 a c 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
The Surge

The Surge

DuelThe Surge

Duel

ChargeThe Surge

Charge

Obojručná zbraňThe Surge

Obojručná zbraň

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 b e 3 d 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia