Stiahnut.sk

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

87 %

Stealth akcia z prostredia Japonska

Absencia stealth žánrov v kategórii stealth taktických/strategických hier bola výrazná od dôb legendárnych titulov Commandos alebo Desperados, čo sa ale zmenilo príchodom vydareného Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Ako už názov jasne napovedá, hráči sa prejdú do vzdialeného Japonska, kde vládnu šóguni a stále sú v kurze samuraji. V krásne spracovanom a realistickom prostredí bude ich úlohou chrániť šóguna pred neprajníkmi, ktorí ho chcú zosadiť a ujať sa vlády nad ostrovmi.

Hráči majú na výber z 5 hlavných postáv, ktoré sú všetky iné, a zároveň sa za ne výborne hrá. Hayato je pohyblivý ninja bojovník, ktorý je vybavený hviezdicami a mečom a ticho sa plíži po okolí a zabíja nepriateľov nepozorovane. Mugen je samuraj, ktorý je z bojovníkov najzdatnejší a najsilnejší v boji muža proti mužovi a je vybavený vždy pohárikom saké, na ktorý láka stráže. Takuma je starý dedko, ktorý sa pohybuje s paličkou a dokáže strieľať na veľké vzdialenosti a je z bojovníkov najbystrejší a najskúsenejší. Pomocníka mu robí mýval, ktorý dokáže rozhodiť stráže. Yuki a Aiko sú ďalšími bojovníčkami, ktoré ovládajú umenie kamufláže, šplhajú po lanách, píšťalkou lákajú stráže do pascí a dokážu oslepiť nepriateľov.

S týmito postavami sa hráči vydajú do prepracovaného prostredia, kde na nich čaká mnoho misií, ktoré sa budú zameriavať na zabíjanie v tichu a plnení najrôznejších úloh. Hráči musia využívať rôznorodosť bojovníkov, pretože prostredia sú vždy iné, stráží je veľa a tie medzi sebou komunikujú. Každý pohyb sa tak môže stať osudným, preto je treba dobre taktizovať a myslieť na zadné vrátka. To, či stráže postavy vidia, ukazujú farebné notifikácie nad hlavami. Poteší aj schopnosť vcítiť sa do stráží a pozrieť si presný uhol, ktorý v danej pozícii vidia. Hra obsahuje ako akčné prvky, tak aj stealth zakrádanie a poteší všetkých milovníkov žánru.

Lokality sú krásne spracované, čo je možno dôvod, prečo sa hra načítava o čosi dlhšie. Zaujme aj japonský dabing, ktorý hre dodáva realistickosť a správnu atmosféru. Ryžové polia, japonské hrady a opevnenia, dedinky v horách – to všetko len dotvára skvelý pocit z hry Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Shadow Tactics: Blades of the ShogunVýskokZorné pole

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Stealth prístup
  • 5 rôznych postáv
  • Zakrádanie sa po strechách
  • Rôzne spôsoby zabíjania
  • Krásne prostredia
  • Rôzne tipy nepriateľov
  • Dlhšie načítavanie mapiek
 

Shadow Tactics: Blad…

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.shadow-tactics.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 390
Publikované: 23.7.2017
Poslední aktualizace: 23.7.2017
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Adventúry a RPG hry, Akčné hry, Steam hry, Stratégie

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 7 d 3 5 c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

VýskokShadow Tactics: Blades of the Shogun

Výskok

Zorné poleShadow Tactics: Blades of the Shogun

Zorné pole

NocShadow Tactics: Blades of the Shogun

Noc

VýbuchShadow Tactics: Blades of the Shogun

Výbuch

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f a 5 0 4 6  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia