Stiahnut.sk

Chuck Norris Nonstop nakopáva zadky v mobilnej hre

Nesmrteľný, nezničiteľný a nezastaviteľný Chuck Norris sa dočkal svojej vlastnej mobilnej hry. Tá v názve pochopiteľne nesie jeho meno - Nonstop Chuck Norris. Po vzore nezdolného hrdinu sa musíte vysporiadať so skupinkami nepriateľov. Asi nie je potrebné dodávať, že nepriatelia nikdy nedôjdu a skutočne ide o nekonečnú akčnú jazdu pre iOS a Android mobilné zariadenia.

Chuck Norris a vtipy

Nonstop Chuck Norris sa nezameriava len na skutočné schopnosti Chucka Norrisa (mnohonásobný celosvetový šampión v karate), ale pripomína aj najrôznejšie vtipy o ňom, jeho hlášky a mnoho ďalšieho. Akonáhle preto porazíte niekoľko prvých skupiniek zloduchov, hra vám pripomenie, aby ste vylepšili Chuckova vestu, pretože jeho chlpy na hrudi síce zvládnu veľa, ale nie všetko. Vtipy o Chuckovi Norrisovi vás tak budú sprevádzať na každom kroku, aj keď len v angličtine.

Nonstop akcia

Celá hra stojí na klasických levelovacích základoch. Do hry síce vstúpite ako Chuck Norris, ale ako Chuck Norris level 1. Postupným likvidovaním nepriateľov odomknete ďalšie a ďalšie zbrane, získate najrôznejšie druhy oblečenia a hlavne špeciálne schopnosti. Medzi nimi nechýba ani slávny Roundhouse kick, ktorým Chuck dorážal zločincov v seriáli Walker Texas Ranger.

Nonstop Chuck Norris plakát Nonstop Chuck Norris kick

Oblečenie vám nielen pomôže v súbojoch (za získané mince ho nezabúdajte vylepšovať), ale pripomenie aj slávne filmy s Chuckom Norrisom a jeho veľkým priateľom Bruceom Leeom. Asi najznámejším kusom tak bude žltá kombinéza s čiernym pruhom, ktorú preslávil film Enter the Dragon (Drak prichádza).

Chuck Norris pre Android aj iOS

Hru Nonstop Chuck Norris si môžu zahrať ako majitelia mobilných zariadení s jablkom v znaku, tak aj priaznivci zeleného robota. Pre obe platformy hru vývojári z flaregames ponúkajú zadarmo. V hre potom pochopiteľne čakajú mikrotransakcie. Hrať je ale možné aj bez nich.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 2.5.2017   |   Zobrazené: 2881x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 6 3 2 a 5  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia