Stiahnut.sk

Mobilný budíček od The Rocka

Ako žije a ako vstáva herec The Rock - Dwayne Johnson? S aplikáciou Rock Clock môžu užívatelia vyzrieť na problémy s ranným vstávaním a súčasne si splniť niektorý z vlastných cieľov. Pokiaľ sú navyše dostatočne tvrdý, môžu vstávať ako sám The Rock.

Budík Rock Clock

Aplikácia The Rock Clock vznikla ako jeden z niekoľkých projektov The Rocka. Predovšetkým ide o budík, ktorý sa však po vzore svojho patróna kompletne vymyká všetkým klasickým budíkom. V prvom rade po užívateľovi chce, aby si zvolil nejaký cieľ, za ktorým pôjde. Súčasne pridá dátum, aby vedel, ako je ďaleko k vytýčenému cieľu.

Druhú výzvu predstavuje samotný budík. Užívatelia ho totiž po zazvonení jednoducho nevypnú. (The Rock „snooze button“ neuznáva). Aplikácia pozná, kedy užívateľ skutočne vstane a potom zvuk vypne. Vlastne aj melódie patria k unikátom – všetky nahral, alebo naspieval sám The Rock a ráno tak užívateľa môže budiť napríklad popevok „Good Morning Sunshine!“.

Výběr melodieNastaveníPlnění cíle

Ako motiváciu na nový deň pridáva známy wrestler krátke video, ktoré sa každý deň mení. Užívatelia si tak ráno môžu vypočuť pár povzbudzujúcich slov, vtip, prípadne záznam zaujímavého momentu, ktorý sa Dwaynu Johnsonovi stal.

Vstávanie pre „tvrďákov“

Aplikácia Rock Clock obsahuje ešte jednu výzvu, ktorá ale v Európe trochu zapadne. Mimo vlastný budík sa totiž dá nastaviť tzv. Rock Clock, teda budík, ktorý používa sám The Rock. Nejde o melódiu, ale o čas. Dwayne Johnson totiž patrí medzi ranné vtáčatá a vstáva tak bežne pred štvrtou hodinou rannou. Koniec koncov na všetko sa môžete pozrieť v tomto videu z portálu Videačesky.cz. Populárny moderátor Graham Norton tam s The Rockom aplikáciu predstavuje a venuje sa všetkým detailom.

Kde si aplikáciu stiahnem?

Aplikácia Rock Clock je k dispozícii zdarma pre mobilné telefóny a tablety s operačnými systémami Android a iOS. Aj keď sa dájú nájsť nejaké odkazy pre Windows Phone platformu, nemá zmysel sa nimi zaoberať. WP užívatelia majú (ako pomerne tradične) smolu.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 19.2.2017   |   Zobrazené: 3298x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 5 4 b b e  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia