Stiahnut.sk

CoC - ako previesť dedinu so Supercell ID

Hráte Clash of Clans a potrebujete previesť dedinu zo starého telefónu na nový? Kúpili ste si miesto Androidu iPhone alebo naopak? Supercell od februára používa prepojenie pomocou vlastného ID, ktoré celý transfer dediny v mnohom zjednodušuje. Zabudnite teda na Link a Device a založte si svoje Supercell ID. Detailný návod na založenie ID a presun dediny v CoC nájdete v článku.

Presun dediny medzi zariadeniami (staré)

Aj napriek tomu, že sa bude článok primárne venovať Supercell ID, tak sa prosím mrknite na našu CoC poradňu a to špeciálne na návod Ako presunúť dedinu. Ide síce o starší princíp, ktorý sa zameriava na spojenie dediny s Google+ prípadne appleovským Game Centrom, ale stále obsahuje veľa užitočných rád.

Zvyšok článku sa venuje samotnému Supercell ID – tento nový spôsob prihlásenia dediny náležite odporúčam k používaniu.

GooglePlay účet

Ako založiť Supercell ID?

Supercell ID nie je nič iné, než váš vlastný profil priamo pre Supercell hry (zatiaľ je ale podporovaná iba Clash of Clans). Účet je viazaný k nejakému emailu a čisto teoreticky teda môžete mať toľko Supercell ID, koľko máte založených emailových adries. (Na email vám najprv príde žiadosť o potvrdenie a potom pri každej obnove dediny na neho dostanete kód, ktorý musíte prepísať do CoC. Určite teda nezabudnite na heslo k danej schránke.)

Ako sa vyhnúť prepisovaniu kódu: Aby ste pri každom prepnutí účtu nemuseli znovu vypisovať kód z emailu, odkliknite pri prihlásení políčko "Remember me on this device" a telefón prihlásenie vykoná automaticky.

Prvým krokom pri vytváraní vášho ID je klik na ikonku Nastavenia v pravom dolnom rohu CoC. Následne kliknite na Supercell ID a vyberte Registrovať. Zadajte vašu emailovú adresu a znova ju zopakujte ako potvrdenie. Nakoniec kliknite na Register. Na email vám príde verifikačný kód, ktorý opíšete do 6 chlievikov a vaša Supercell ID je vytvorené a pripravené na použitie.

Registrace Supercell ID účtu Zadání emailu Opsání verifikačního kódu

Spárovanie účtu s dedinou potom vykonáte jednoducho tak, že sa počas hrania prihlásite do takto založeného Supercell ID účtu. Rozohraná dedina sa vám ihneď uloží pod Supercell ID (ak je pochopiteľne ID prázdne – ak ste si do neho už uložili nejakú predchádzajúcu dedinu, dôjde k prepnutiu do tejto staršej dediny).

Dôležité: Pokiaľ si dedinu uložíte pod Supercell ID, už sa nemôžete vrátiť ku Google Play ID alebo GameCenter ID. 

Ako previesť dedinu z Androidu na iPhone?

Prevod dediny pomocou Supercell ID je oproti pôvodnému postupu až triviálne jednoduchý. Akonáhle máte založený svoj Supercell ID účet, tak sa do neho stačí prihlásiť priamo v hre. Ak je účet spojený s nejakou rozohranou dedinou, okamžite vás do nej prepojí. Nezáleží na tom, či ide o rovnaký Google účet, prípadne Apple ID. Rozhodujúce je iba Supercell ID. Navyše takto môžete prechádzať nielen medzi rôznymi prístrojmi, ale aj odlišnými platformami (Apple verzus Android).

Log In Supercell ID Nahrání vesnice CoC Supercell ID přihlášeno

Autor: Redakcia  |   Publikované: 29.5.2018   |   Zobrazené: 5848x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 7 0 a e 0  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia