Stiahnut.sk

GTA V je zadarmo na stiahnutie na Epic Games Store!

Chceli by ste Grand Theft Auto 5 zadarmo? Tak ste sa práve dočkali, pretože Epic Games Store rúbe poriadne vysoko a prináša zatiaľ posledný diel GTA úplne free. Informovali o tom na svojom Twitter účte prostredníctvom príspevku, ktorý ale vzápätí zmazali. Nič to však nemení na tom, že hra bude súčasťou štvrtkových hier zadarmo, ktoré si môžu hráči stiahnuť a uchovať na svojom účte na stálo.

Hra bude k dispozícii na stiahnutie zadarmo do 21. mája, takže by ste si s downloadom mali pohnúť. Ide o jednu z najväčších hier, aké kedy Epic Games Store ponúkal na stiahnutie v rámci svojich bezplatných štvrtkov. GTA V je momentálne k dispozícii na Steame a cez Rockstar Games Launcher.

Hra vyšla na počítače v roku 2015 a okamžite si získala priazeň drvivej väčšiny hráčov. Nekonečné možnosti hrania, pridávanie vlastného obsahu aj skvelý multiplayer sú jednými z hlavných pozitív, ktorými GTA 5 disponuje. Odohráva sa vo vymyslenom štáte San Andreas, ktorému ako predloha slúžila Južná Kalifornia. Sólo príbeh sleduje trojicu kriminálnikov a ich záľubu v lúpežiach. Okrem chôdze si môžu hráči užiť jazdu na luxusných autách, lietadlách, vrtuľníkoch atď. Hra sa radí na tretie miesto v rebríčku najpredávanejších titulov histórie!

Autor: Michal M.  |   Publikované: 14.5.2020   |   Zobrazené: 11339x

Značky

Podobné články

Diskusia

Sabina Vozenilkova
Sabina Vozenilkova

HRA SA MI PACI

03.03 21:03 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 0 e 2 b d  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia