Stiahnut.sk

GTA 5 dostane remaster pre next-gen konzoly a dorazí aj prepracovaná GTA trilógia

Jedna z najúspešnejších herných sérií vôbec Grand Theft Auto hráčom dopraje pred vydaním šiesteho pokračovania dve parádne novinky. Tou prvou bude premena GTA 5 na next-gen verziu, aby si hráči mohli užiť ešte lepšiu hru s najlepším hardvérom, aký je momentálne na konzolách k dispozícii.

Tou druhou je potom vydanie GTA Trilogy – remastrovanej trilógie hier Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas pre PC, konzoly aj mobilné zariadenia. Podľa pôvodných správ od insidera Toma Hendersona sú zvesti o remastri trojice GTA hier pravdivé, ale dátum sa posunie až na rok 2022.

Z pohľadu Rockstaru to zmysel dáva, pretože vydať obidve hry naraz by spôsobilo nerozhodnosť hráčov a tým pádom aj nižší záujem o jednotlivé tituly. Takto si všetko pekne naplánujú dopredu a ponúknu hry s dostatočným časovým rozostupom, aby z nich „vyryžovali“ čo najviac. Vydanie GTA 5 pre novú generáciu konzol je naplánované na 11. novembra 2021, pri trilógii zatiaľ presný dátum nie je známy.

Najmä informácie o GTA: Trilogy ale treba brať s rezervou, pretože od Rockstaru neprišli žiadne oficiálne informácie o vydaní. Keď sa tak ale stane, trojica hier Grand Theft Auto pravdepodobne vyjde niekedy v polovici roku 2022, ak nie neskôr.

 
Autor: Michal M.  |   Publikované: 13.9.2021   |   Zobrazené: 1882x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f 4 f 2 9 0  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia