Stiahnut.sk

Spintires 2014 – nové vozidlá a módy (2. diel)

O Spintires nepíšeme prvýkrát a rozhodne ani naposledy. Obľuba tohto výnimočného simulátora off-roadových pracovných vozidiel rastie rovnako ako aktivita modderov, ktorí pridávajú do tejto hry to jediné, čo jej trochu chýba - obsah: nové textúry pre existujúce vozidlá aj úplne nové modely a to aj také, ktoré v hre podobného razenia pôsobia ako päsť na oko. Dnes sa pozrieme hlavne na nové kusy techniky, ktoré budete môcť uväzniť v bahnom vyjazdených polmetrových koľajach.

Prečítajte si prvý diel nášho seriálu o SpinTires 2014

Od Chevyho po TIRák

V minulom článku sme pre vás vybrali rozmanité modely, medzi ktorými ste našli vozidlá, ktoré sa pre prácu do ťažkého terénu hodila, aj také, ktoré si na podobnom mieste možno predstaviť len ťažko. Dnes v tom budeme pokračovať.

Ako inštalovať? Našťastie to nie je vôbec ľahké. Ak v stiahnutom archíve nájdete zložku Media, tak jej obsah nahrajte do zložky Media, ktorú nájdete na mieste, ktoré vám povieme o pár riadkov nižšie. Pokiaľ ale obsahuje viac zložiek, tak už tieto zložky nahráte do zložky Media. A teraz už sľúbená lokácia zložky: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires\Media

GAZ Sadko

Ruský kamión GAZ Sadko je na ťažký terén v Spintires už na prvý pohľad ako stvorený. Vysoko postavená kabína, veľké terénne pneumatiky a dostatočná sila sú pre off-roadovú prácu priamo stvorené. Podľa nás tento kamión aj pekne vyzerá a je s ním v hre zábava.

Stiahnuť GAZ Sadko do Spintires

JEEP Cherokee XJ

JEEP Cherokee XJ vo vojenskej kamufláži tiež vyzerá, že sa do lesa plného bahna a neprejazdného terénu náramne hodí. Vyblázniť sa s ním môžete aj v Spintires a to vrátane zvukov motora, ktoré autor modelu pridal, aby bol zážitok čo najlepší a najvernejší.

Stiahnuť JEEP Cherokee do Spintires

T-150 K

Kolesový traktor T-150 K sa rozhodne nehodí pre objavovanie mapy Spintires, ale naopak ho oceníte pri nakladaní. Ale nemusíte sa báť, že by sa na miesto určenia nedostal - v teréne to tiež nie je žiadny začiatočník.

Stiahnuť T-150 K do Spintires

Western Star series 4900

Trucky amerického Western Star série 4900 sú veľmi flexibilné a rozhodne sa hodia aj na prácu do lesa, ale ak toto monštrum môže uspieť aj v ťažkom teréne SpinTires, to si istí teda nie sme. Vyskúšajte, či sa vám podarí prísť pre drevo, naložiť ho a doraziť na miesto určenia, pretože nám pripadá, že nemá šancu.

Stiahnuť Western Star series 4900 do Spintires

Chevrolet 3100 pickup

Ďalšie auto, ktoré sa príliš do terénu nehodí, je Chevrolet 3100 pickup. Jasne, dokážeme si ho ľahko predstaviť na poľnej ceste vedúcej k ranču, ale že by tento Chevy zvládol drsný ruský les plný blata? Zas toľko by sme tejto krásnej klasike nefandili, obzvlášť v tom strašnom čierno-oranžovom laku.

Stiahnuť Chevrolet 3100 pickup do Spintires

Tri textúry navrch

Nielen celé modely, ale aj "obyčajné" textúry dokážu Spintires príjemne zmeniť. My sme si pre vás tentokrát pripravili predstavenie troch decentnejších a vkusnejších, než v minulom článku. Inštalovať jem možné tak, že do zložky ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires\TextureCache prehráte súbor s príponou .dds, ktorý nájdete rozbalením stiahnutého archívu.

Modrý Ural

Svetlom modrá farba Uralu pristane.

Stiahnuť textúru Uralu do Spintires

Zelený KAMAZ

Trochu agresívnejšie a neprehliadnutejšie je svietivo zelené sfarbenie Kamaz. Na tento kamión sa ale rozhodne hodí.

Stiahnuť textúru KAMAZu do Spintires

Červený MAZ

Farebná kombinácia MAZu vyzerá ako hasičská alebo letisková, rozhodne sa ale nestratí ani v lese, kam s týmto osemkolesovým monštrom vyrazíte v Spintires.

Stiahnuť textúru pre MAZ do Spintires

Autor: Redakcia  |   Publikované: 4.11.2014   |   Zobrazené: 8039x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 e 2 9 e 8  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia