Stiahnut.sk

Najlepšie pluginy pre Google Gmail (1. diel)

Gmail sa pomaly ale isto stáva synonymom pre emailové služby, za čo vďačí najmä nadštandardným možnostiam a prepojeniu s ďalšími aplikáciami od Googlu, ktoré majú dve výhody - sú veľmi kvalitné a plne v cloude s možnosťou zdieľania a spolupráce v tíme. Google je tiež známy tým, že jeho produkty sú pomerne otvorené (Android, Chrome, ...) a tak pre nich existuje celý rad kvalitných doplnkov. V dnešnom článku sa pozrieme na päticu veľmi zaujímavých pluginov práve pre Gmail.

Boomerang

Plugin Boomerang slúži hlavne na časovanie odosielania emailov, ale zvláda aj follow up upozornenia a má aplikáciu pre Android. Hodí sa tak ako univerzálny pomocník a upgrade Gmailu, hlavne pre užívateľov komunikujúcich s kontaktami v rôznych časových zónach.

Inštalujte Boomerang

Rapportive

Tento šikovný plugin prepája LinkedIn s Gmailom tým spôsobom, že zobrazuje údaje zo sociálnej siete pri vašich kontaktoch v službe Gmail. To je veľmi príjemné a užitočné - vždy presne viete, s kým si píšete bez toho aby ste si museli všetko pamätať, alebo si informácie overovať separátne, čo zaberá čas.

Inštalujte Rapportive

ToDoIst

Jeden z najobľúbenejších programov pre správu úloh má aj svoj plugin pre Google Gmail. Základné Úlohy v službe Gmail nie sú práve najsofistikovanejšie, a preto sa implementácia plnohodnotného organizéra hodí každému, kto Gmail využíva ako svoje pracovné centrum.

Inštalujte ToDoIst

Unroll.me

Stáva sa vám, že kliknete na odber reklamných emailov, ktoré potom rovnako hneď mažete, pretože vás nezaujímajú, alebo na ne nemáte čas? Unroll.me vás podobných otravných mailov zbaví, bez toho aby ste sa museli odhlasovať ručne a po jednom. Tie newslettre, z ktorých sa nechcete odhlásiť, si navyše môžete nechať posielať len 1x denne v jednom emaile, ktorý sa volá Rollup - vďaka možnosti vybrať si aj čas doručenia sa vám nestane, že by vás čo i chcené newslettre otravovali pri práci.

Inštalujte Unroll.me

AwayFind

Veľmi zaujímavý plugin AwayFind zvyšuje vašu produktivitu tým, že vás odnaučí neustále kontrolovať vašu gmailovú schránku. Docieli to tak, že vám na telefón (cez SMS alebo aplikáciu) bude posielať oznámenia o urgentných emailoch - vďaka tomu viete, že kým vám nepríde správa od AwayFind, tak sa nič nedeje a vy nemusíte na Gmail vôbec chodiť. Nič dôležité vám neutečie a vy máte pokoj na prácu. V budúcom dieli budeme pokračovať ďalšími zaujímavými pluginmi pre Google Gmail, tešiť sa môžete napríklad na WiseStamp, ktorý dodá šťavu vašim emailovým podpisom.

Inštalujte AwayFind

Autor: Redakcia  |   Publikované: 16.6.2015   |   Zobrazené: 2783x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 9 7 7 1 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia