Stiahnut.sk

Šialená veverička so zbraňou v rukách si podmanila internet. Kedy vyjde na Steame?

Nová zábavná hra Squirrel With a Gun sa blíži na Steam a hráčom ponúkne zážitok, na aký sme čakali poriadne dlhú dobu. Veverička so zbraňou v ruke sa bude premávať po pokojnej americkej obytnej zóne, kde bude vystrájať neuveriteľné kúsky. Mimoriadne originálny koncept si získal doslova celý herný internet a hráči sa už nevedia dočkať.

Za hrou stojí indie vývojár Dan DeEntremont, ktorý musí mať po vydaní prvého traileru ku hre určite radosť. Záujem je obrovský a s tým prichádza aj väčšia zodpovednosť. Squirrel With a Gun je postavená na Unreal Engine 5 od Epic Games a ponúkne šialenú zábavu v otvorenom hernom svete.

Veverica bude so zbraňou v ruke pobehovať popri nič netušiacich obyvateľoch, aby si zastrieľala na čokoľvek, čo ju napadne. Okrem toho je zrejmé, že sa objavia aj akýsi agenti, ktorí prišli celú situáciu s nezbednou veveričkou riešiť.

Okrem streľby budú hráči vykrývať útoky, odzbrojovať nepriateľov a takisto dôjde aj na lietanie. Spätný ráz je totiž veľký na tak malé zvieratko, preto dôjde aj na aeroakrobaciu. Hráči si budú môcť užiť aj záškodníctvo, pretože s veveričkou je možné kradnúť obyvateľom telefóny, zákusky a čokoľvek, čo tento rozkošný malý hlodavec unesie.

Podľa traileru bude možné vevericu prispôsobiť podľa preferencií, čo rozhodne zdvihne úroveň hry. Hráči jej tak nasadia klobúčik, oblečú nohavice a podobne. Dôjde aj na riešenie logických úloh, za ktoré potom hlodavec získa sladkú odmenu, na ktorej si dosýta zamlsá.

Zdá sa, že žáner videohier o zvieratách spôsobujúcich chaos vo svete má nového uchádzača, ktorý sa jedného dňa pridá k hrám ako Untitled Goose Game, Goat Simulator a ďalším. A kedy to bude? DeEntremont momentálne na stránke hry na službe Steam uvádza, že plánovaný dátum vydania hry Squirrel With a Gun je "dobrá otázka!". To znamená, že to môže nejaký čas trvať, kým sa budeme môcť stať týmto legendárnym hlodavcom.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 18.8.2022   |   Zobrazené: 1126x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 7 4 a 2 f  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia