Stiahnut.sk

SugarSync

93 %

Spoľahlivý nástroj na synchronizáciu a zálohovanie

Program SugarSync slúži na zálohovanie a synchronizáciu súborov medzi počítačmi a mobilnými zariadeniami. V podstate ide mladšieho konkurenta služby Dropbox. V niektorých veciach sa však zásadne líši.

Na synchronizáciu môžete bezplatne využiť 5 GB online diskového priestoru, na ktorý sa ukladajú vaše dáta. Vykonávanie synchronizačných procesov môže prebiehať prostredníctvom samostatného programu SugarSync Manage, webového rozhrania alebo aplikácie pre mobilné zariadania.

Veľkou výhodou aplikácie sú dva synchronizačné režimy. Na bežné zdieľanie medzi zariadeniami slúži priečinok Magic Briefcase. Súbory, ktoré doň vložíte sú odosielané na vaše vyhradené dátové úložisko na serveri spoločnosti. Keď sa ku službe pripojíte s iným počítačom alebo mobilným zariadením, prebehne automatická synchronizácia súborov a vy ich budete mať k dispozícii v každom z prihlásených prístrojov. Pokiaľ chcete zdieľať alebo synchronizovať priečinky z rôznych umiestnení alebo iných oddielov, stačí v programe nastaviť zdieľanie daného priečinka. V ostatných zariadeniach potom zadefinujete, či sa majú s týmto priečinkom synchronizovať. Údaje môžu byť do zariadení sťahované aj manuálne.

Predstavte si, že máte súbor Nákup.txt a vložíte ho do priečinku Magic Briefcase. Po tejto operácii získate k aktuálnej podobe dokumentu prístup vo vašom osobnom počítači, pracovnej stanici aj pripojenom smartphone. Ak ale máte album rodinných fotografií, nastavíte zdieľanie / synchronizáciu iba na osobný počítač a mobil. Ide o veľmi podarený a z užívateľského hľadiska dokonalý prístup ku zdieľaniu a synchronizácii dát.

Dáta je tiež možné zverejniť. Môžete si vybrať, či pôjde o celý priečinok, alebo vybraný súbor. Súbory môžete dokonca sprístupniť aj užívateľom, ktorí službu SugarSync nevyužívajú. V menu stačí získať odkaz na verejný prístup a link poslať svojim známym alebo ho vyvesiť na diskusné fórum.

Alternatívou k synchronizačným možnostiam je využitie špeciálneho priečinku, ktorý sa správa ako výlučné úložisko. Dáta sú na ňom bezpečne uschované a v prípade potreby ich môžete kedykoľvek získať späť. Nakoľko nedochádza k synchronizácii s inými zariadeniami, zostávajú v nezmenenej podobe.

SugarSyncLogoVzhľad managera

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • 5GB priestoru zadarmo
  • Synchronizácia s neobmedzeným počtom zariadení
  • Podpora MS Windows, iOS, Android a ďalších systémov
  • Záloha dát
  • Možnosť zverejnenia dát
  • Bezpečné šifrovanie údajov
 

Verze 1.9.80 - 18,07 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.sugarsync.com/
Veľkosť súboru: 18,07 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP
Verzia: 1.9.80
Počet stiahnutí: 829
Výsledok analýzy: VirusTotal.com
Publikované: 2.8.2012
Poslední aktualizace: 3.10.2012
Zaradené v kategóriách: Zálohovanie dát, Zdieľanie súborov

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f d d f b 5  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
SugarSync

SugarSync

LogoSugarSync

Logo

Vzhľad manageraSugarSync

Vzhľad managera

Webové rozhranieSugarSync

Webové rozhranie

Podpora Apple zariadeniaSugarSync

Podpora Apple zariadenia

iPad verziaSugarSync

iPad verzia

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 1 4 1 6 2  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia