Stiahnut.sk

Bad Piggies sú tu, Angry Birds traste sa!

A je to tu! Prichádzajú dlho očakávané „Zlé prasiatka“. Práve Bad Piggies je názvom najnovšej hry od fínskeho štúdia Rovio, autora legendárnych Angry Birds. Pre naštvané vtáčiky predstavuje táto novinka rozhodne veľkú konkurenciu. Prináša totiž úplne nový štýl hrania, ktorý sprevádza osvedčená vtáčia grafika, roztomilé ozvučenie na dokreslenie atmosféry a dokonale prepracovaná fyzika.

Zatiaľ, čo sa úspešní Angry Birds riadili jednoduchým princípom, zamieriť, vystreliť a zničiť, Bad Piggies sú oveľa vynaliezavejšie. Vašou úlohou nie je slepá pomsta vtáčikom, no presun zelených prasiatok z jedného miesta na druhé. Ten uskutočňujete pomocou rôznych vozidiel, ktoré si sami navrhujete. Všetko závisí od požiadaviek a možností danej úrovne. Spoliehať sa nemusíte len na rozdielne druhy koliesok, k dispozícii dostanete aj vrtule, balóniky, dáždničky apod. Všetky komponenty stačí jednoducho poukladať do štvorcovej siete.

Hrajte už dnes!

Ak chcete Bad Piggies vyskúšať čo najskôr, môžete sa do nich pustiť hneď teraz. Práve včera, 27.9., totiž vyšla prvá verzia pre iOS, Android a Mac. Do vašich tabletov a telefónov ju teda môžete oficiálne stiahnuť z AppStore a Google Play. Zakrátko by sa mali objaviť aj verzie pre PC a telefóny s inými operačnými systémami. Tým, ktorí si musia na svoju verziu ešte chvíľu počkať, ponúkame ochutnávku v podobe oficiálneho traileru.

Demo pre PC už je vonku!

Rovio už vypustilo aj demo PC verzie, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť priamo odtiaľ.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 28.9.2012   |   Zobrazené: 4632x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 d d 4 5 1  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia