Stiahnut.sk

Dota 2 predstavuje nového hrdinu. Sympatická Marci je obľúbenou postavou Dota seriálu od Netflixu

Len pred pár dňami sa skončil najväčší turnaj v MOBA hre Dota 2, The International s poradovým číslom 10, a spoločnosť Valve už tradične predstavila aj nového hrdinu. Nebude ním nikto iný, než Marci, obľúbená postava z anime série Dračia krv od Netflixu. Spoločníčka Mirany si srdcia hráčov a divákov získala svojou roztomilosťou spojenou s málovravnosťou.

Vynikajúca bojovníčka sa tak stane ďalším hrdinom v bohatom hero-poole a je nutné dodať, že pomerne neočakávane. Je síce pochopiteľné, že sa Valve snaží rozšíriť hrdinov o postavu, ktorú už hráči poznajú, ale v predošlých rokoch dochádzalo vždy k aspoň nejakým náznakom o nových postavách v hre. Dota 2 komunita tentokrát získa hrdinku, ktorá ale ešte nemá oficiálny dátum vydania.

Nevie sa ani to, aké schopnosti bude Marci v hre mať a všetko, čo vieme, sú zatiaľ minimálne informácie z predstavenej krátkej ukážky. V nej sa Marci púšťa do nepriateľov s umom aj hrubou silou, ktorú kombinuje so šibalským úsmevom a milým vzhľadom.

Krátky film je vytvorený v 3D v engine Source 2, na ktorom stojí aj celá hra Dota 2. O 2D animácie sa postaralo Studio Mir, ktoré vytvorilo práve animovaný seriál Dota: Dračia krv pre Netflix. Vzhľadom na povahu postavy je možné usudzovať, že pôjde o bojový typ hrdinu, ktorý sa pravdepodobne bude hodiť na pozíciu carry alebo offlinky.

Valve je so seriálom očividne spokojné, pretože okrem Marci už v minulosti pridali do hry aj formu hrdinu Dragon Knight práve s dizajnom draka so seriálu. Už teraz vieme, že Netflix, Valve a Studio Mir pracujú na ďalšej, v poradí druhej sérii, ktorá by mala osudy trojice sympatických postáv rozvinúť viac.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 19.10.2021   |   Zobrazené: 1801x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 c b a b c  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia