Stiahnut.sk

God of War láme na PC rekordy. Sony mieri aj na PC

Hra God of War vyšla na PC len pred niekoľkými dňami, ale už teraz je pre spoločnosť Sony obrovským hitom - v rámci hier vydavateľstva bolo prekonaných niekoľko rekordov, vrátane počtu súčasne hrajúcich hráčov na službe Steam a hodnotenia používateľov hry God of War.

Štyri roky po tom, čo sa reštart hry God of War dostal s veľkým ohlasom na PS4, sa tento týždeň hra konečne dostala na PC prostredníctvom služby Steam, a to s rovnakým alebo ešte väčším ohlasom. Vzhľadom na to, že pokračovanie God of War: Ragnarok vyšlo tento rok na PS5 a PS4, je nad sériou očividne veľké vzrušenie - čo znamená, že PC port si vyskúšalo veľa nových hráčov, ktorým sa zrejme tiež páči.

God of War na PC na stiahnutie - Steam download

Zatiaľ čo počet súčasne hrajúcich hráčov hry God of War bol v prvý deň o niečo nižší ako u kolegov z portu pre PlayStation Horizon: Zero Dawn v prvý deň na PC, zdá sa, že titul od Sony Santa Monica odvtedy zhromaždil svoje jednotky - keďže počet hráčov odvtedy len stúpol a dnes dosiahol historické maximum pre hru od Sony na PC 73 529.

God of War je tiež najpredávanejšou hrou na Steame za posledný týždeň a v súčasnosti je najlepšie hodnotenou hrou Sony na Steame od hráčov s hodnotením "Overwhelmingly Positive" z viac ako 8000 recenzií - čo jej na SteamDB dáva viac ako 94 %. Pre porovnanie, hra Days Gone má hodnotenie 91,43 % a Horizon: Zero Dawn má len 83,64 %.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 14.2.2022   |   Zobrazené: 2283x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 4 f 9 7 4  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia