Stiahnut.sk

Legendárna česká hra Bulánci hlási návrat v 3D. Na Startovači explodovali dotácie od hráčov

Legendárna česká hra Bulánci sa vracia vo verzii 2.0. Vývojári zo SleepTeam-u tak reagujú na prosby hráčov, ktorí si túto klasiku zamilovali a dožadovali sa jej novej a modernej verzie. Na Startovači spustili kampaň na financovanie projektu a prisľúbili aj podporu viacerých platforiem.

Brutálne vankúšiky si svoju premiéru odbili pred 20 rokmi a odvtedy sa s hrou prakticky nič nedialo. Tvorcovia ale pred nedávnom naznačili nový záujem o hru vďaka skvelej hráčskej komunite a aktualizovali oficiálne stránky. O čosi neskôr prišli aj s oficiálnym vyjadrením o pripravovanej novej verzii hry.

Klasika v novom háve a s radom skvelých noviniek

Bulánci 2.0 dostanú nielen nové grafické prevedenie, ale aj rad vylepšení, ktoré hru ozvláštnia a priblížia aj novému hráčskemu publiku. Asi najväčšou zmenou je úplné prevedenie hry do 3D. Okrem starých-známych levelov pribudnú aj úplne nové a nebude chýbať ani nečakaná, ale vítaná kampaň pre jednotlivca alebo v režime kooperácie.

Bulánci 2.0

Tvorcovia idú s dobou a plánovaný je aj dobývací mód, tímové prestrelky, sympatické striedanie dňa a noci, vplyv počasia ovplyvňujúci hru alebo prispôsobenie vankúšikov podľa preferencií. Pre milovníkov herných zaujímavostí sa rozšíri aj história sveta a dozvieme sa niečo viac aj o samotných mäkkých bojovníkoch.

Kde všade si Bulánkov 2.0 zahráš?

Hra bude primárne určená pre PC s operačnými systémami Windows, Mac a Linux, ale aktuálne prebiehajú aj rokovania, aby bola k dispozícii na konzolách PS4, PS5, Xbox One, Xbox One X a na Nintendo Switch. SleepTeam ďalej uviedol, že v prípade úspechu na Startovači je možné očakávať aj mobilnú verziu hry. Pri písaní článku je z pôvodne zamýšľaných 500 tisíc českých korún vyzbieraných už skoro 1,5 milióna, takže vitaj mobilná zábava!

Bulánci 2.0

Podpor vývoj, dostaneš hru aj niečo navyše

Na Startovači máš niekoľko možností, ako hru podporiť a získať tak aj veľmi zaujímavé bonusy. Oproti pôvodnej verzii budú Bulánci 2.0 spoplatnení, ale tvorcovia avizovali, že pôjde o pomerne malú sumu.

SleepTeam

Ak sa rozhodneš projekt podporiť, v závislosti od vloženej sumy na teba čakajú odmeny ako figúrky, kartová hra, poriadna torta, unikátne modifikácie vankúšov, jedinečné levely, podpisy autorov, oroginálne kresby, kozmetické bonusy, výber hlasu postavy alebo rovno nadabovanie vlastnej postavy, možnosť zúčastniť sa na párty tvorcov ako VIP hosť alebo poďakovanie za prínos v záverečných titulkoch.

Hra je predbežne naplánovaná na rok 2022.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 18.5.2021   |   Zobrazené: 2521x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 1 1 3 c 0  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia