Stiahnut.sk

Nové Call of Duty Vanguard vyjde už túto jeseň. Tu sú všetky podstatné novinky

Nová Call of Duty hra vychádza posledných 16 rokov vždy na jeseň a inak tomu nebude ani teraz. Call of Duty Vanguard, ako znie oficiálny názov hry pre rok 2021, vyjde 5. novembra a bude disponovať radom skvelých noviniek. Zasadená bude do 2. svetovej vojny, kde si hráči opäť užijú boje za víťaznú stranu Spojencov proti mocnostiam Osy.

Posledné dve inštancie v sérii Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Black Ops Cold War mali výborné predaje a mimoriadne populárnym je aj titul Call of Duty: Warzone, rovnako tak aj mobilná hra Call of Duty: Mobile. Activision Blizzard tak na značke stavia rok čo rok a generuje im závratné sumy zárobkov, preto aj tento rok prichádzajú s úplnou novinkou.

Vanguard sa predstavil nielen prvým teaser trailerom, ale aj sériou artworkov a dnes už dokonca aj prvým oficiálnym trailerom pre PS5 verziu hry. Vanguard by sa podľa známeho insidera Okamiho malo držať historických udalostí aj napriek tomu, že niektoré zbrane z uniknutých záberov pôsobia modifikovane. Podľa paliem v pozadí je možné usudzovať, že sa bude časť hry odohrávať v Pacifiku, ale pravdepodobne sa pozrieme aj do Európy, teda kontinentu, ktorý si 2. svetovú vojnu odniesol najviac.

Hra Call of Duty Vanguard bude disponovať až 24 mapami pre všetky režimy, dynamickým počasím meniacim výsledok hry a nesmie chýbať ani tradičný zombie mód, kde sa skupina hráčov v kooperácii snaží prežiť návaly nemŕtvych nepriateľov. Zombie mód má na starosti štúdio Treyarch, ostatok hry spracuje už tradične Sledgehammer Games.

Spomínané novinky sa týkajú 4 veľkých bojísk naprieč celým svetom, squad multiplayerového módu, ako aj skvelej kampane. Prostredie bude reagovať na zmeny po výbuchoch a guľkách. Tešiť sa tak môžeme na ničiteľné prostredie po ranách z tanku, granátoch a pod. Vanguard bude postavený na vynovenom engine z Call of Duty: Modern Warfare. Nebude chýbať ani prispôsobenie zbraní.

Ďalšou veľkou novinkou bude multiplayerový mód Champion Hill, kde proti sebe bude stáť osem tímov v jednotlivcoch, po dvojiciach alebo v trojiciach hráčov. Odohrávať sa bude v mapách prispôsobených k štýlu boja v arénach. V podstate tak pôjde o battle-royale princíp. Vanguard bude, podobne ako predošlá hra Black Ops Cold War, prepojený s Warzone a nové mapy sa objavia v obidvoch hrách.

Hra bude k dispozícii na PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4 a Xbox One. Dátum vydania je stanovený na jeseň 5. novembra 2021.

Zdroj: Activision

Autor: Michal M.  |   Publikované: 23.8.2021   |   Zobrazené: 2156x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 1 e e 1 b  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia