Stiahnut.sk

Microsoft Office 2010 pre študentov a domácnosti

Cenovo výhodná OEM verzia populárneho kancelárskeho balíka Microsoft Office, v ktorej nájdete inštalačný kľúč a štítok COA (Certificate Of Authenticity). Táto sada obsahuje aplikácie Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Ako to už však u OEM verzií býva, súčasťou balenia nie je inštalačné CD a licencia je obmedzená iba na jednu inštaláciu a jeden počítač. Nie je ju teda možné preniesť na iný hardwér. To v praxi znamená, že keby sa nám starý počítač, do ktorého OEM verziu nainštalujeme, pokazil, nemáme možnosť jej ďalšej inštalácie na nový počítač. Microsoft Office 2010 sa oproti starším verziám vyznačuje mnohými novými nástrojmi pre efektívnejšiu prácu s dokumentami a ich zdieľanie s kolegami. Novinkou je aj úplne nový systém ovládania zvaný Backstage, ktorý nahrádza klasické rozloženie ovládacích prvkov známe z predchádzajúcich verzií.

Microsoft Word 2010

Aplikácia určená k tvorbe profesionálne vyzerajúcich textových dokumentov. Užívateľovi má k dispozícii aj množstvo pokročilých funkcií na úpravu textu. Program ďalej ponúka vylepšený systém spolupráce s ďalšími užívateľmi a možnosť diaľkového prístupu k svojim súborom pomocou aplikácií Word Web App a Word Mobile.

Nové možnosti formátovania textu dajú vyniknúť dôležitým bodom dokumentu a zabezpečia, že prezentácia daného textu bude nadmieru efektívna. Text je možné vylepšiť radom efektov, ktoré boli v minulosti dostupné len pri úprave obrázkov alebo grafov. Na úpravu obrázkov sú zase k dispozícii vylepšené nástroje pre jednoduchšie orezávanie, korekciu farieb či jasu. Nové nástroje sú navrhnuté tak, aby práca s nimi bola jednoduchšia ako kedykoľvek predtým a aby užívateľom šetrili drahocenný čas.

Microsoft Excel 2010

Aplikácia slúžiaca na analýzu, správu a zdieľanie informácií s ostatnými spolupracovníkmi. Pomocou vylepšených nástrojov pre analýzu a vizualizáciu je možné porovnávať a prezentovať dôležité dáta a štatistiky efektívnejšie a jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Nové nástroje pre zdieľanie dokumentov umožňujú prácu online z akéhokoľvek miesta.

Pomocou webovej aplikácie Excel Web App môžete na jednom dokumente pracovať online súčasne so svojimi kolegami. Jednotlivé verzie Excel sú navzájom kompatibilné. Úpravy je možné vykonávať takmer odkiaľkoľvek, stačí mať mobilný internet a notebook alebo smartphone.

Microsoft Powerpoint 2010

Nová verzia obľúbenej aplikácie pre vytváranie prezentácií so sebou prináša nové možnosti ako zaujať divákov svojou jedinečnou a profesionálne spracovanou prezentáciou. Rovnako ako ostatné aplikácie Office 2010, aj PowerPoint ponúka nové nástroje pre zdieľanie dokumentov a možnosť prezentácie online.

Pomocou PowerPoint je možné jednoducho strihať video a následne do neho pridávať rozličné efekty, čím dosiahneme profesionálny vzhľad výsledného videoklipu. Všetky vložené dokumenty sú automaticky uložené ako súčasť prezentácie, divákom teda nemusíte posielať okrem samotnej prezentácie žiadne ďalšie súbory. Každý obrázok je možné pomocou vylepšených nástrojov ľahko a rýchlo orezať a farebne zladiť so zvyškom prezentácie. Prechody medzi snímkami je možné zefektívniť pomocou dynamických a animovaných efektov.

OneNote 2010

Aplikácia slúži ako digitálny zápisník na zaznamenávanie všetkých dôležitých poznámok a informácií. OneNote má na rozdiel od papierových či iných elektronických zápisníkov tú výhodu, že doň môžete vkladať nielen text, ale aj obrázky, audio a video záznamy alebo dokonca digitálny podpis. Ide o  ideálny nástroj poskytujúci okamžitý prístup ku všetkým Vašim poznámkam a možnosť ich úpravy. Vďaka tomu používateľ ušetrí cenný čas, ktorý by inak strávil prehliadaním mnohých papierových, elektronických alebo emailových dokumentov.

OneNote je je plne integrovaný do všetkých súčastí balíka Office. Vďaka tomu doň v priebehu sekundy dokážete vložiť údaje, ktoré chcete zaznamenať pre neskoršie použitie. Program obsahuje aj inteligentné vyhľadávanie schopné pracovať nielen s textom ale aj s videom a hovoreným slovom. Samozrejmosťou sú nástroje pre zdielanie a vzdialenú správu údajov.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 16.2.2012   |   Zobrazené: 12183x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f a 8 6 8 4  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia