Stiahnut.sk

Naj programy na mixovanie hudby

V dnešnej dobe stačí jediný program a môžete vytvárať svoje vlastné hudobné mixy. Nikto z vás síce dobrého DJ neurobí, ale nikdy nebolo jednoduchšie začať. My vám teraz predstavíme zopár programov, ktoré používajú začiatočníci aj skutoční profesionáli.

VirtualDJ

VirtualDJ je profesionálny mixážny softvér, ktorý si obľúbite už kvôli faktu, že je zadarmo. Áno, stiahnuť ho a používať môžete úplne zadarmo, avšak len pre domáce účely. Keď zistíte, že je pre vás VirtualDJ tým pravým riešením, alebo že chcete svoj ​​koníček pretaviť na zárobkovú činnosť, jednoducho si zaplatíte PRO licenciu a idete ďalej. Program má veľmi profesionálny a jednoduchý interface, takže sa vás nesnaží nalákať na nablýskané "super-realistické" designy mixážnych pultov, ale všetko podriaďuje tomu, aby bol ľahko použiteľný. Program disponuje podporou pre veľa virtuálnych zariadení a tiež tabletovým módom, v ktorom sa ľahšie ovláda na dotykových obrazovkách.

Traktor DJ Studio

Ďalším profesionálnym nástrojom je Traktor DJ Studio. Ide o výkonný softvér, ktorý sa hodí hlavne skúseným borcom, ktorých mixy privádzajú do varu hudobné kluby, ale vyskúšať si ho môže úplne každý. K Traktor DJ Studiu ľahko pripojíte externé zariadenia, ktoré vďaka nemu využijete naplno. Efekty, veľa trackov, viacnásobné mixážne pulty, v Traktor DJ Studio vám nebude chýbať absolútne nič.

Virtual Dj Studio

Virtual DJ Studio je kvalitným mixážnym a karaoke sotwareom, ktorý sa teší veľkej obľube. Čiastočne kvôli svojej jednoduchosti a potom tiež cene - tá zodpovedá zameraniu programu, ktoré nie je vyložene profesionálne. Za pár stoviek tak dostanete nástroj, ktorý vám dovolí vytvárať a mixovať hudbu na veľmi vysokej úrovni, aby ste sami zistili, či je to "obor" pre vás a či sa oplatí investovať do veľmi drahých profesionálnych riešení. Podobne však môže poslúžiť aj šikovnejší VirtualDJ, za ktorý platíte len vtedy, keď chcete svoje výtvory použiť pre komerčnú činnosť.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 19.6.2015   |   Zobrazené: 14562x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 f 2 f 6 f  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia