Stiahnut.sk

Kedy spustia Disney+ v Česku a na Slovensku?

Streamovacia služba Disney+ už čoskoro príde aj na slovenský a český trh. Urobí tak len nedlho po tom, čo HBO konečne spustilo svoju službu HBO Max pre náš trh. Netflixu sa tak rozrastá konkurencia všade po svete, no aj napriek tomu si udržuje medzi službami prvenstvo vo väčšine ohľadov. Nemuselo by tomu tak byť už dlho, vzhľadom na kvalitu obsahu. Na druhej strane sú ale streamovacie služby ako Disney+ či HBO Max stále v nedohľadne, pokiaľ ide o celkový ponúkaný obsah.

Disney Plus na Slovensku a v Česku už tento rok

Disney+ je už za morom zaužívanou stálicou, ktorá v Amerike sprostredkúva služby od 12. novembra 2019. Postup do ďalších zemí je však veľmi pomalý, no už čoskoro sa to pre niektoré európske krajiny zmení. Európsky trh už ale nebude musieť čakať dlho, pretože podľa oficiálnych informácií príde Disney Plus do niekoľkých desiatok krajín Európy vrátane Slovenska, Česka, Poľska alebo Maďarska už toto leto.

Presný dátum spustenia Disney+ na Slovensku a v Česku zatiaľ oznámený nie je, ale v najbližších mesiacoch by sme mali byť aj v tomto ohľade múdrejší. Nateraz ostáva len dúfať, že nedôjde k neplánovanému odkladu a v lete si budú môcť Disney+ naozaj predplatiť aj diváci v Európe.

Obrovské množstvo exkluzivít s dabingom

Platforma Disney+ ponúka obrovské množstvo obsahu z najrôznejších žánrov a značiek. Nechýba medzi ním ani exkluzívny obsah, ktorý je zároveň hlavným ťahákom pre mnohých predplatiteľov. Disney produkcia, Star Wars univerzum, Marvel komiksy, Pixar animované filmy, National Geographic dokumenty a mnoho ďalších titulov zo štúdií ako 20th Century Studios, FX, Disney alebo Television Studios. Diváci si tak už čoskoro pozrú skvelé seriály ako Mandalorian, Loki, Hawkeye, WandaVision, Star Wars: The Book of Boba Fett a stovky exkluzívnych filmov, ktoré inde nenájdu.

Podobne ako HBO Max, aj Disney Plus si chce pred príchodom na slovenský a český trh pripraviť širokú základňu titulov s dabingom. Najaktuálnejšie informácie ale hovoria jasne – Disney+ bude mať na slovenskom a českom trhu premiéru v priebehu leta roku 2022. Tešíte sa?

Autor: Redakcia  |   Publikované: 12.3.2022   |   Zobrazené: 1445x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 1 8 7 d f  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia