Stiahnut.sk

Najlepšie módy pre Farming Simulator 15 (2. diel)

Po nejakom čase sme späť s druhým dielom nášho špeciálu o módoch pre Farming Simulator 2015. Ak sa vám zdá, že je módov v článku málo, odporúčame navštíviť našu stránku, ktorá je celá venovaná Farming Simulatoru 15. Tam nájdete každý deň nové módy, ale aj celé návody, novinky a ďalšie informácie zo sveta virtuálneho farmárčenia. Teraz už ale k samotnému článku.

Stroje

Bez nich by to nešlo. Našinca poteší hlavne pridanie prvého Zetoru do FS15, alebo mladoboleslavská Octavia. A pretože v hre nie sú ani legendárne traktory John Deere, nemôžeme vás ochudobniť ani o jeden žltozelený exemplár.

Zetor 7745

Zetor tu asi nemusíme nijako obsiahlo predstavovať. Poctivý pracant z brnianskej firmy jazdí po našich poliach dodnes. Ide o menší a menej výkonný traktor, takže sa hodí skôr na obrábanie skromnejších hospodárstiev.

Sťahujte Zetor 7745

Škoda Octavia

Farming Simulator nie je len o farmárčení, ale aj o živote farmára. Každý hráč si určuje tempo hry a k tomu môže patriť aj osobné vozidlo pre jazdu medzi farmami a po okolí. A keď už osobák, tak prečo nie českú Škodu Octavia tretej generácie?

Sťahujte Škodu Octavia

John Deere 8370R

Nič proti Zetoru, ale keď potrebujete výkon a silu, siahnite skôr po niečom trochu inom, napríklad práve po traktore John Deere 8370R, ktorý má výkonu na rozdávanie.

Sťahujte John Deere 8370R

Scania R730 Forest and Trailer

A keď sme pri tých výkonných strojov, čo takto jeden z najsilnejších európskych ťahačov? V tomto móde ho získate aj s prívesom na drevo, takže je ideálny pre prácu v blízkosti lesa, v ktorom ťažíte.

Sťahujte Scania R730 Forest and Trailer

Módy

Užitočných módov nie je ani zďaleka toľko koľko strojov, napriek tomu sa ich nájde dosť. Dva z nasledujúcich troch patria medzi cheaty, takže s nimi nakladajte opatrne. Dôvod? Aby ste si nepokazili zážitok z hrania.

Cheat Tool

Jeden z nástrojov pre ľahké editovanie uložených pozícií. Ľahko si tak nacheatujete peniaze, plné silá a podobné veci.

Sťahujte Cheat Tool

Auto Save

Super mód, vďaka ktorému sa bude váš postup hrou automaticky ukladať. Nastavený interval je 5 minút, čo je tak akurát, aby vás to v prípade nečakaných problémov zachránilo od pohromy straty postupu hrou.

Sťahujte Auto Save

Save Game Editor

Ďalší editor uložených pozícií, ktorý pracuje aj so saveami z predchádzajúcej verzie Farming Simulatora (teda 2013). Opäť vám dovoľuje nastaviť obnosy peňazí aj komodít (vrátane počtu zvierat).

Sťahujte Save Game Editor

Ak chcete viac, neváhajte a navštívte skvelú CZ/SK stránku pre fanúšikov s módmi do FS15 na internete na http://fs15.mujsoubor.cz/.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 10.3.2015   |   Zobrazené: 9259x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 f d a d 8  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia