Stiahnut.sk

Najlepšie módy pre Farming Simulator 15 (3. diel)

Tento diel nášho špeciálu pre fanúšikov nového Farming Simulatoru sme sa rozhodli okoreniť zaujímavými videami, ktoré ukazujú hospodárske stroje v trochu netradičných situáciách alebo rovno netradičné stroje. Činíme tak z dôvodu, že pre naozajstných fanúšikov FS15 máme samostatnú stránku, kam módy a nové stroje pridávame každý deň, viď fs15.mujsoubor.cz/. Čo sa týka módov, dnes sa pozrieme hlavne na mapy.

Mapy

Giants odviedli pri návrhu máp skvelú prácu a hráči sa v podstate nemajú na čo sťažovať. Variabilita je ale dobrá vec a modderi si môžu vo svojich mapách dovoliť aj veci, ktoré by si Giants dovoliť nemohli. Jedna mapa je malá a užijete ju najmä s menšími strojmi, zatiaľ čo iná dosahuje gigantické rozmery a bez najsilnejšej techniky sa v nej nezaobídete, pričom aj variabilita grafickej podoby jednotlivých máp je obrovská. Vám už potom zostáva len jediné – vybrať si takú mapu, na ktorej vás bude farmárčenie a ťažba baviť najviac.

Old Family Farm

V tejto menšej mape si užijete aj stroje, ktoré by ste normálne zahodili ihneď potom, ako si našetríte na lepšie. Priamo totiž zvádza k využitiu starších, hranatejších a menej výkonných traktorov a kombajnov nielen svojimi rozmermi, ale hlavne atmosférou kľudného amerického vidieku.

Sťahujte Old Family Farm

Two Rivers

Legendárna mapa, za ktorou je toľko práce toľkých ľudí, že výsledkom nemôže byť nič iné, než najlepší zážitok z hrania Farming Simulatoru, najnovšie aj vo verzii 2015. Nádherná scenéria údolia s riekou dáva vášmu snaženiu nový rozmer.

Sťahujte Two Rivers

AgroFrost 2015

Ďalšia veľmi pekná mapa, tentokrát od nadaného moddera SETKA. Intenzívny vidiecky nádych, pekné detaily a hlavne veľa rôzne veľkých polí na obrábanie.

Sťahujte AgroFrost 2015

Walchen V 1.0

Táto mapa patrí medzi kopcovitejšie, takže chybu nespravíte, ak sa vybavíte výkonnejšími strojmi.

Sťahujte Walchen

AgroNort V 1.0

Jedna z doposiaľ najkrajších máp pre Farming Simulator 15 využívajúca mód Pivot140 pre zavlažovanie obrovských polí. Nainštalovať však musíte mód aj mapu zvlášť, mapa totiž túto šikovnú funkciu neobsahuje.

Sťahujte AgroNort

Tyrolean Alps V 1.1

Poľnohospodárstvo na horách nie je žiadna sranda, Tyrolean Alps sú jednou z najkopcovitejších máp pre FS15, takže budete potrebovať silné stroje, ktoré si poradia aj so strmším stúpaním.

Sťahujte Tyrolean Alps

Winterizing Mod pro Bjorn Holm

Kompletné preskinovanie defaultnej mapy Bjorn Holm do zimného kabátu. Dokonca aj s voliteľným snežením. Akokoľvek je práca na poli v takom počasí dosť ťažko predstaviteľná, mapa vypadá vďaka snehovej pokrývke proste skvele.

Sťahujte zimný mód pre mapu Bjorn Holm

Videá

A dostávame sa k videám, ktorými tento článok zakončíme a zároveň okoreníme. Čo takto traktorová rallye alebo extrémne odlesňovanie? Prajeme príjemnú zábavu a veľa zdaru v hre.

Ponsse Scorpion King

Žrút stromov

Extrémne zastrihávanie vetví v blízkosti elektrického vedenia

Proste traktorová rallye

Kombajnové deštrukčné derby

 

Autor: Redakcia  |   Publikované: 23.4.2015   |   Zobrazené: 6893x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 f 7 c a 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia