Stiahnut.sk

Fortnite víta známu dvojicu postáv zo série Resident Evil

Blíži sa Halloween a vývojári hry Fortnite vidia príležitosť, ako do hry priniesť nové postavičky. Po mnohých predošlých filmových či seriálových postavách tak na rad prichádza aj séria Resident Evil v rámci udalosti Fortnightmares.

Okrem príšer a viacerých špeciálnych nových útokov si tak hráči budú môcť vo Fortnite zahrať za dvojicu obľúbených postáv tejto hororovej série. Reč je o postavách Chrisa Redfielda a Jill Valentine, členov tímu S.T.A.R.S., ktorí si tak najnovšie prerazia cestu aj do obľúbeného battle royale.

Za Chrisa si hráči zastrieľajú v podobe verzie zo série Resident Evil aj ako postavy z najnovších pokračovaní značky Resident Evil 7 a Resident Evil: Village. Jill na seba vezme podobu z prvej hry Resident Evil alebo remaku tretieho dielu, takže na svoje si pridú fanúšikovia starších aj nových verzií.

Spolu s postavami prichádzajú aj bonusové predmety, ako napríklad ikonický písací stroj, ktorý hráčov informoval o pozadí deja v hrách Resident Evil, alebo bylinky, ktoré zase slúžili na výrobu liečiv. Chris a Jill budú k dispozícii buď na zakúpenie samostatne, alebo v rámci špeciálneho Halloweenskeho balíčku. Epic Games a Capcom tak rozbiehajú ďalšiu spoluprácu po vzore zaradenia bojovníkov zo Street Fightera do Fortnitu.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 28.10.2021   |   Zobrazené: 2144x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 2 6 8 b 0  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia