Stiahnut.sk

Najlepšie programy pre sťahovanie filmov a videí z internetu

Obrovská popularita nášho článku o sťahovaní videí z YouTube nás prinútila sa k téme vrátiť a trochu ho rozšíriť. Dnes sa pozrieme aj na ďalšie programy, ktoré ponúkajú sťahovanie aj z iných zdrojov, napríklad z torrentov alebo download portálov.

Pozor: Sťahovanie filmov a iných súborov, ktoré podliehajú autorským právam, nie je dovolené a podporované, a to ani autormi konkrétneho softvéru, ktorý je uvedený v našom článku.

JDownloader

Kvalitný a takmer všemocný program JDownloader vám dovoľuje sťahovať takmer odkiaľkoľvek. Stačí skopírovať URL na sťahované súbory a JDownloader si ich automaticky importuje a analyzuje. Hneď vám povie, či je odkaz mŕtvy a dovoľuje vám nastaviť si VIP účty v rôznych sťahovacích portáloch, ak ich máte aktivované. Tiež za vás stiahnuté súbory rozbalí, automaticky vyplní (alebo sa pokúsi vyplniť) CAPTCHA zabezpečenie a dovolí vám nastaviť všetko od vypnutia PC po skončenie sťahovania, cez počet súbežných downloadov, až po maximálnu rýchlosť sťahovania.

uTorrent

Torrent využíva sieť počítačov, ktoré sťahujú a zároveň poskytujú dáta, ktoré si od nich sťahujú ostatní užívatelia. Silou tohto riešenia je, že čím viac ľudí sa sťahovania a zdieľania zúčastňuje (okrem preťaženia na začiatku, kedy je malé množstvo používateľov, ktorí majú čo zdieľať s ostatnými), tým rýchlejší a stabilnejší celý systém je. Cez uTorrent sa k tejto sieti môžete pripojiť, sťahovať komunitné videá a filmy a zároveň robiť dobrý skutok tým, že ich budete ďalej automaticky poskytovať ďalším sťahovania chtivým užívateľom. Vzhľadom k tomu, že zároveň dáta aj poskytujete, v prípade zneužitia diel chránených autorskými právami sa dopúšťate ešte o stupeň väčšieho prehrešku.

aTube Catcher

Ani YouTube tu asi nebude večne a videá z neho miznú, z akýchkoľvek dôvodov, každý deň. Ak chcete mať istotu, že budete mať video aj bez ohľadu na túto šikovnú službu, môžete využiť práve aTube Catcher, ktorý vám ho uloží na disk. To sa hodí aj v prípade, že idete kamsi, kde líšky dávajú dobrú noc a internet, aspoň ten znesiteľne rýchly, tam ešte nedorazil.

Program je veľmi šikovný a umožňuje sťahovanie vo vysokej kvalite aj v rozlíšení pre rôzne zariadenia, vrátane smartfónov alebo iPadov, z rôznych zdrojov a s pokročilými možnosťami, ako je vypálenie stiahnutého videa rovno na DVD.

VDownloader

VDownloader funguje podobne ako aTube Catcher, len má podľa nás trochu prehľadnejšie ovládanie, takže si z neho videá stiahnete o niečo ľahšie. Stačí zadať URL adresu stránky, na ktorej je vaše vytúžené video, vybrať formát, do ktorého chcete video previesť a kliknúť na Download. Jednoduchšie to už naozaj nejde.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 5.4.2015   |   Zobrazené: 43042x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 f 9 8 4 3  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia