Stiahnut.sk

Návrh interiéru: Užitočná aplikácia pre mobil a tablet

Po článku, zhŕňajúcom možnosti jednotlivých programov pre návrh interiérov na PC, sa dnes pozrieme aj na to, či nám napríklad rovnako nedokážu pomôcť aplikácie pre mobilné telefóny a tablety. Hoci môžeme rovno povedať, že komplexnosť špecializovaných PC programov tieto aplikácie nedosahujú, bola by chyba rovno ich odsúdiť. V mnohých veciach sú totiž prekvapivo užitočné.

Homestyler Interior Design

Najbližšie je komplexnému nástroju pre návrh interiérov Homestyler Interior Design. Začiatok pritom príliš vierohodne nepôsobí - miestnosť si vyfotíte priamo cez aplikáciu. Ale potom už sa začnú diať divy - po označení pár základných rozmerov fotka získa priestorové vymedzenie, do ktorého sa dajú vkladať ľubovoľné objekty zo širokého katalógu.

Architonic

Architonic je, vo svojej podstate, obrovským katalógom, ktorý pri zariaďovaní interiéru stopercentne oceníte. Obsahuje viac ako 140 000 produktov a materiálov z databázy Architonic, ktorá združuje mnoho výrobcov, maklérov aj predajcov po celom svete.

Photo Measures

Jednoduchý a geniálny, taký je Photo Measuers, nástroj pre vyfotenie miestností a okótovanie rozmerov všetkého, čo potrebujete. Keď si do fotky zaznamenáte miery, nielenže ich už nezabudnete, ale vždy ich uvidíte aj v kontexte celej miestnosti.

Sun Seeker

Sun Seeker plní dve zásadné funkcie. Nájde Slnko a potom vám ho vďaka rozšírenej realite v spolupráci s foťákom mobilu ukáže. Čo z toho? Kedykoľvek a kdekoľvek si môžete zistiť, ako je to so slnečným svitom v konkrétnej miestnosti a na konkrétnom mieste. Neoceniteľný pomocník hlavne pre kupca nehnuteľností alebo nájomníkov.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 15.5.2014   |   Zobrazené: 8328x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 7 4 2 f 2  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia