Stiahnut.sk

Nový Mortal Kombat 1 bude reštartom série. Prinesie nový súbojový systém aj fatality

Azda najznámejšiu bojovú sériu Mortal Kombat čaká tvrdý reštart. Namiesto 12. pokračovania tak dostaneme už tento rok na jeseň Mortal Kombat 1, ktorý prinesie známe postavy, ale v prepracovanom podaní.

Vrátia sa Scorpion, Sub-Zero či Raiden, ako aj mnohí ďalší bojovníci a bojovníčky, aby sériu nakopli novým smerom. S informáciou o novom začiatku prichádza aj ochutnávka k prvému dielu, ako aj základné informácie o tom, akým smerom chcú vývojári hru poslať.

Kedy vyjde nový Mortal Kombat 1?

Nový Mortal Kombat 1 vyjde 19. septembra tohto roku, čo už dávnejšie potvrdil autor série Ed Boon. Okrem spomenutých bojovníkov na nás čakajú aj ikonické postavy ako Johnny Cage, Shang Tsung, Kung Lao aj Kitana a Mileena.

Pomenovanie hry Mortal Kombat 1 by mohlo zvádzať k myšlienkam, že pôjde o remaster pôvodného dielu z roku 1992.

Tvorcovia nám ale pripravia novú éru, čo sa prejaví na novom bojovom systéme, doposiaľ nevidených módoch a rad dôjde aj na kultové fatality ukončenia. Aj vďaka nim si zamilovalo sériu toľko hráčom po celom svete a čoskoro by sme mali dostať úplne nové spracovanie klasického “finish him”.

Svojou prítomnosťou nás potešia aj Kameo Fighters. Pôjde o postavy, ktoré nám budú v bojoch pomáhať priamo, takže sa môžeme tešiť na akési bitky v tandeme.

Na akých platformách si zahráme Mortal Kombat 1?

Mortal Kombat 1 bude k dispozícii vo verziách pre PC aj konzole PlayStation 5, Xbox Series a Switch. A ak patríte k predplatiteľom online služieb na PlayStation či Xboxe, získate predbežný prístup do augustovej betaverzie.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 4.6.2023   |   Zobrazené: 376x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 8 7 5 7 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia