Stiahnut.sk

Social Club sa mení na Rockstar launcher s darčekom v podobe GTA: San Andreas zadarmo

Úspešné vývojárske a vydavateľské štúdio Rockstar do sveta vypúšťa svoj vlastný PC launcher. Rozširuje tak svoju doterajšiu aplikáciu Social Club a vytvára prehľadné hráčske prostredie, kde sa postupne zoskupia všetky ich vydané tituly. K tomu už môžeme počítať aj s obchodom, v ktorom je možné jednotlivé hry zakúpiť. Ako už býva pravidlom, aj tu sa počíta s automatickými aktualizáciami zakúpeného obsahu – updaty a patche hier. Rovnako tak je samozrejmosťou ukladanie na cloud a synchronizácia.

Aby tvorcovia hráčov nalákali a PC launcher si stiahli, ponúkajú po obmedzenú dobu na stiahnutie Grand Theft Auto: San Andreas úplne zadarmo! Stačí sa tak registrovať a uložiť si hru do knižnice na svoj účet. Tá vám potom zostane už nastálo. Po prihlásení do vášho účtu sa launcher spýta, či chcete zoskenovať počítač a prípadné vopred nainštalované tituly od Rockstaru previesť priamo do aplikácie. To isté platí aj pre všetky uložené priechody hrami.

Aktuálne je v obchode k dispozícii 7 titulov: Grand Theft Auto lll, Grand Theft Auto: Vice City, najnovšie GTA 5, už spomínané GTA: San Andreas, Max Payne 3, L.A. Noire a Bully: Scholarship Edition. Do budúcnosti sa očakáva pridanie aj ďalších titulov, o Red Dead Redemption 1 a 2 sa zatiaľ nevie.

Rockstar PC launcher na stiahnutie zadarmo

Autor: Michal M.  |   Publikované: 17.9.2019   |   Zobrazené: 2950x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 8 d 0 e c  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia