Stiahnut.sk

Skvelú Star Wars: The Old Republic si odteraz zahráte aj na Steame!

Keď sa spoločnosť Electronic Arts rozhodla expandovať na Steam a vrátiť tak na túto platformu svoje tituly, mnoho hráčov sa potešilo. Najnovšie sa EA pripomenula vydaním hry Star Wars: The Old Republic rovnako na Steame, čo je určite krok správnym smerom.

Tento mimoriadne obľúbený titul vyšiel už v roku 2011, no stále si drží hráčsku základňu. Veľkou výhodou je, že je úplne zadarmo, no zároveň ponúka pre skalných fanúšikov tohto univerza aj možnosti dokúpenia predplatného či Cartel Coins.

Pokiaľ patríte medzi hráčov, ktorí už hru majú, môže vás tešiť fakt, že je podporovaný crossplay aj cross-save. Znamená to, že váš obsah, ktorý ste doteraz spúšťali cez samostatný launcher, uvidíte aj na Steame a naopak.

Patríte k milovníkom malých výhod Steamu ako kartičky na obchodovanie, emotikony na profile alebo pozadia? Bioware do hry túto možnosť pridalo, takže si svoj účet vyzdobíte podľa predstáv. Jedinou aktuálnou nevýhodou je, že hre chýbajú achievementy, čo by sa ale v blízkej dobe malo zmeniť. Sľúbená je až stovka týchto bonusov. Ubehlo už pekných 9 rokov, no v hernom svete je Star Wars: The Old Republic stále pomerne známym pojmom. Veď len minulý rok vyšlo rozšírenie Onslaught, čo svedčí o tom, že hra nie je mŕtva, práve naopak!

Autor: Michal Santoris  |   Publikované: 14.7.2020   |   Zobrazené: 551x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 9 8 2 b 3  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia