Stiahnut.sk

Skype: Návod na obnovu hesla

Zabudnutie hesla je jedným z veľmi častých problémov, s ktorým sa drvivá väčšina užívateľov PC a internetu hojne stretáva na vlastnej koži. Obzvlášť je to typické pre služby Skype, do ktorej sa raz prihlásite, a potom už niekoľko mesiacov, alebo aj rokov nemusíte heslo zadávať, pretože sa prihlásenie deje automaticky. Zabudnúť je v takomto prípade veľmi jednoduché, čo našťastie platí aj pre obnovenie hesla.

Obnovenie hesla v každej situácii

Problému sa zabudnutými heslami sú si vedomí aj v technickej podpore programu, preto existuje vždy spôsob, ako sa k svojmu účtu dostať. Či už si len nepamätáte heslo, alebo už ani nemáte kontrolu nad emailovou adresou, na ktorú je účet registrovaný, k svojmu účtu cestu nájdete, hoci niekedy až cez zákaznícku podporu Skypu.

Prípad 1.: Zabudnuté heslo

Ak ste len zabudli heslo a/alebo užívateľské meno, postup je veľmi jednoduchý. Môžete prejsť na odkaz nižšie a tam zadáte svoju emailovú adresu.

https://login.skype.com/account/password-reset-request?mode=user&setlang=cs

Po kliknutí na Ďalej vám bude odoslaný email s odkazom, na ktorý kliknete. V tomto odkaze si vyberiete, pre aké svoje užívateľské meno chcete zmeniť heslo, ak ich máte viac. Potom si ľahko vytvoríte nové heslo, ktoré musí mať aspoň 6 znakov, z ktorých aspoň jeden musí byť písmeno a aspoň jeden číslica, viď obrázok.

Po tomto postupe sa už môžete normálne do svojho Skype účtu prihlásiť s novým heslom.

Prípad 2.: Zabudnuté heslo aj emailová adresa

K skutočným ťažkostiam sa dostávame až teraz, ale ako už sme písali, nič nie je neriešiteľné. Na TEJTO ADRESE sa dostanete k vyplneniu niekoľkých záludných otázok. Najväčší problém je pre mnoho užívateľov to, že sú v angličtine, ale všimnite si v pätičke stránky voľby jazyka, kde z English môžete prepnúť napr. na Nemčinu, Poľštinu a Ruštinu (Čeština zatiaľ bohužiaľ chýba). Čím viac presných informácií v tomto formulári odošlete, tým ľahšie overí Skype vašu identitu a pomôže vám s nastavením novej emailovej adresy (môžete si ale nechať len pripomenúť tú starú) pre váš Skype účet, s ktorou už si potom podľa prvého návodu ľahko vytvoríte aj nové heslo.

Prípad 3.: Zabudnuté heslo i emailová adresa s predchádzajúcim nákupom služieb Skype

Tu je postup úplne rovnaký, len s tým rozdielom, že dokážete zadať viac informácií o vykonanom nákupe služby, vďaka čomu bude overenie vašej totožnosti o to ľahšie. Aj odkaz na formulár je rovnaký a nájdete ho TU.

Zmazanie Skype účtu

Ak chcete zmazať svoj ​​Skype účet, budete mať, podobne ako napríklad pri Facebooku, smolu. Proste ho musíte prestať používať. Nebojte sa však, na jednu emailovú adresu môžete mať registrovaných aj viac Skype mien.

Návrat k staršej verzii Skypu

Na adrese https://stiahnut.sk/telefonovanie-cez-internet/skype#verzie si môžete ľahko stiahnuť verziu, ktorá sa vám páči. Nezabudnite tiež, že sa vám Skype bude snažiť vnútiť aktualizáciu, ktorú musíte zakázať, ak sa chcete zo staršej verzie tešiť dlhšie, ako niekoľko sekúnd. Pred inštaláciou staršej verzie samozrejme odinštalujte novší Skype.3

Autor: Redakcia  |   Publikované: 30.9.2013   |   Zobrazené: 37869x

Značky

Podobné články

Diskusia

Darina Feketikova
Darina Feketikova

Dobry den Omylom som si zrusila ikonkou skajp.Bolo napisane instalovat.Jasom ho,ale zrusila. Chcem ho naspät v pôvodnej verzii.Dakujem.

18.09 13:09 reagovat

Magdalena Kolečaniova
Magdalena Kolečaniova

prosímpomôžte mi pri obnove Skypu nedarí sa mi to obnoviť

20.09 10:14 reagovat

Drinka Gerhard
Drinka Gerhard

Dobrý deň.Zmizlo mi skype,neviem ako to obnoviť.Dík

10.08 08:32 reagovat

Anna Kurimská
Anna Kurimská

Zmizlo mi Skype.Po akej dobe, keď sa nepoužíva sa Skype zmaže? Aká je náprava ? Ďakujeééém

20.01 02:12 reagovat

Pavol Harencar1
Pavol Harencar1

Prosim pomozte mi pri obnove skypu, zabudol som heslo Dakujem !!

17.09 19:55 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b e 2 2 0 8  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia