Stiahnut.sk

Stiahnite si Age of Wonders 3 na Steame zadarmo

Čas od času sa na Steame rozhodnú tvorcovia pustiť svoje staršie tituly do obehu zadarmo, aby tým zvýšili hernú aktivitu a hru oživili. Tentokrát je k dispozícii zadarmo na stiahnutie tretie pokračovanie hernej série Age of Wonders 3, ktoré patrí Triumph štúdiu a Paradoxu. Ak teda máte chuť tento víkend vyskúšať niečo nové, neváhajte a rozšírte si knižnicu o tento obľúbený herný počin. Zároveň s tým získate menšiu zľavu v podobe 10 % aj na ďalšiu hru Age of Wonders: Planetfall, ktorá má dátum vydania stanovený na 6. augusta. AoW3 tak môžete brať ako osvieženie vašich strategických zručností.

Komplexná fantasy stratégia

Age of Wonders lll je sequel k predošlým častiam obľúbenej strategickej série, ktorý vsádza na fantasy svet, budovanie herného sveta, RPG elementy a ťahový prístup. Užijete si ho, samozrejme, aj v prípade, že ste predošlé diely nehrali. 

Age of Wonders III mapa

Celkovo je v hre 6 tried - Sorcerer, Theocrat, Rogue, Warlord, Archdruid a Dreadnought. Každá z nich má svoj vlastný vývojový strom a je len na vás, čomu sa s nimi budete venovať a ktorý štýl vám bude vyhovovať najviac. K tomu si pripočítajte ďalších šesť herných rás – ľudí, orkov, elfov, trpaslíkov, goblinov a drakonianov – a máte o komplexnú strategickú seansu postarané. 

Čo sa dá v hre robiť?

V prvom rade môžete objavovať pestrý a obrovský svet s viac ako 50 lokalitami vhodnými na plienenie alebo pokojný prechod. Ďalej si neustále rozširujete pole pôsobnosti svojich usadlostí a k tomu používate mágiu. Armádu si volíte podľa seba – hrdinov aj zbrane – a následne bojujete proti druhým, nepriateľským frakciám. Čaká na vás sólo kampaň, ktorú je možné hrať z pohľadu obidvoch znepriatelených strán, alebo sa pustíte do multiplayerových bitiek až pre 8 hráčov.

Age of Wonders 3 si zadarmo stiahnete na tomto odkaze. Urobiť tak môžete do 15. 7. Po uplynutí dátumu bude hra opäť spoplatnená.

Autor: Michal Santoris  |   Publikované: 14.7.2019   |   Zobrazené: 1023x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 e f a 1 4  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia