Stiahnut.sk

PUBG dostane novú dynamickú mapu so sopkou

Jeden z priekopníkov Battle Royale žánru, PUBG, sa stále snaží udržať svoju hráčsku a pomerne veľkú základňu. Vývojári preto prichádzajú s novou mapou, ktorá ponesie názov Paramo a rozšíru PlayerUnknown’s Battlegrounds v deviatej sezóne.

Ide vôbec o prvú dynamickú mapu v hre, čo znamená, že sa počas zápasu bude meniť! Vidíte dobre, hráči budú hodení do sveta, ktorému vládne veľký vulkán a práve láva na povrchu bude meniť prostredie. Mapa bude patriť do tých menších s rozlohou 3x3.

Z videa je zrejmé, že mapa sa bude meniť podobne, ako to je v prípade sezónnych rozdielov. Orientačné body by mali zostať na svojom mieste a podľa najnovšieho videa z pripravovanej novinky sa dá vytušiť, že láva a zmena prostredia budú poskytovať bonusy, pokiaľ hráči vydržia nažive určitú dobu. Prekvapenia by mali byť v podobe kľúčov a ruín.

Ako sa dostanete na mapku? Vrtuľníkom, ktorý zároveň zabezpečí aj zásobovanie počas zápasu. Čo je ale absolútne skvelé, tak je možnosť vrtuľník zostreliť a získať odmeny skôr, než ostatní hráči. S deviatou sezónou prichádza aj nové hodnotenie. Dátum spustenia padol na 21.10. na počítačoch a 29.10. na konzolách PS4 a XboxOne.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 17.10.2020   |   Zobrazené: 2810x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e d 9 f 3 1  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia