Stiahnut.sk

Novinka Industria sa odhaľuje v prvom traileri

Už na prvý pohľad je zrejmé, že Industria si berie veľa od vývojárov zo stajne Valve. Inšpiráciu čerpá v tituloch Half-Life aj Portal 2 a ukazuje sa v prvom traileri. Vieme, že pôjde o atmosférickú strieľačku, ktorá svoj príbeh zasadí do Berlína, konkrétne do dátumu 9. 11. 1989 a potom.

Nemecká indie vývojárska spoločnosť Bleakmill svoju najnovšiu hru, na ktorej stále pracuje, postavila v Steampunkovom duchu, pridala štipku mysteriózna a to všetko zasadila do FPS žánru. Okolo 4-5 hodín herného času je celkom málo, ale na druhej strane ide o indie hru, ktorá bude dostupná za pomerne nízku cenu. Jej vydanie je naplánované na bližšie nešpecifikovaný dátum v roku 2021.

Priblížime si aj príbeh, ktorý sa bude točiť okolo Waltera – muža, ktorý zmizol vo výskumnom stredisku vo východnom Berlíne. Zanechá po sebe jednu správu, ktorú ale objavíte neskoro a musíte sa vydať po jeho stopách. Pozriete sa do laboratória, zoznámite sa s podivnými aktivitami a postupne si budete skladať časti skladačky z nachádzaných útržkov dokumentov a počúvania rôznych teórií. Mrazivá atmosféra, nie? Ozaj, už vidíte tú podobnosť s hrami Half-Life a Portal? Pozrite si prvý trailer nižšie a presvedčte sa sami.

 
Autor: Michal M.  |   Publikované: 2.6.2020   |   Zobrazené: 2158x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 2 2 2 8 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia