Stiahnut.sk

Stiahnite si remaster hry Vietcong úplne zadarmo od českého vývojára

Kultová česká hra Vietcong dostáva plnohodnotný remaster. Autorom je Tomáš Florian, ktorý svoj fanúšikovský projekt predstavuje pri 20. výročí značky. Vietcong HD Remaster sa môže pochváliť nielen krajšou grafikou, ale rovnako aj vylepšeným zvukom.

Aj keď ide o neoficiálny remaster, vývojár doň vložil kopec úsilia, aby Vietcong opäť trošku oživil. Hra pravdepodobne poteší skôr pamätníkov než úplne nových hráčov, ale je pekné vedieť, že stále existujú ľudia, ktorí sa neboja pichnúť aj do niečoho staršieho.

Čo nové prináša Vietcong HD Remaster

Vietcong HD Remaster sa môže pochváliť ostrejšími textúrami, vyšším rozlíšením, realistickejším a kvalitnejším 3D zvukom a pokročilejším post-processingom spolu s vyššou vykresľovacou vzdialenosťou. O nový Vietcong je od komunity záujem, o čom svedčí aj 59 komentárov (v čase písania článku) pod oficiálnym predstavením hry.

Na gameplay hry Vietcong HD Remaster sa môžete pozrieť vyššie, alebo si užite detaily textúr prostredia, zbraní či vojakov vo videu nižšie.

Vietcong tak dostáva remaster v čase, kedy Mafia, ďalšia česká kultová hra, prináša úplne nové misie a lokality. Ak si chcete zaspomínať, neváhajte a zavítajte na našu stránku, kde nájdete Vietcong HD Remaster v češtine, ako aj samostatný súbor s vylepšením 3D zvuku v sekcii Verzia < Štandardné < Doplnky.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 3.4.2023   |   Zobrazené: 2546x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 2 9 c 2 e  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia