Stiahnut.sk

World of Tanks – najlepšie módy a zameriavače (2. diel)

V tomto článku naväzujeme na náš veľmi obľúbený prvý diel špeciálu o módoch a zameriavačoch do World of Tanks. Dobrá správa je, že tvorcovia módov sa ďalej usilovne snažia, aby spríjemnili hranie tejto fenomenálnej akcie čo najväčšiemu počtu hráčov. Všetky módy tu spomenuté podporujú aj k dátumu vydania článku najnovšiu verziu hry 8.10.

Historical Realism Gun Sound Mod

Zvuky nie sú tak úplne najsilnejšou stránkou World of Tanks. Neurazia, ale rozhodne ani nepohltia. To sa snaží napraviť jeden z najsťahovanejších módov vôbec, Historical Realism Gun Sound Mod od moddera Gnomefather. Mení zvuky streľby aj dopadov na rôzne materiály. Tiež mení zvuk nabíjania v sniper móde, rovnako ako napríklad svišťanie rôznych projektilov, keď nad vaším tankom prelietavajú.

Sťahujte Historical Realism Gun Sound Mod

Smooth Scope Zoom

Tento mód obsahuje aj ZoomX mód, ktorého variantom vlastne je. Obsahuje 30-násobný zoom v 10 stupňoch. A ako hovorí autor, Artasan, je to ideálny mód pre strieľanie chrobákov na vzdialenosť pol kilometra.

Sťahujte Smooth Scope Zoom

Gnomefather's engines

Kvalitnejšie a hlavne autentickejšie zvuky motorov mnohotonových kolosov WoT chýbali rovnako ako zvuky kanónov. Za opravou tohto stavu opäť hľadajme moddera Gnomefathera. Výsledok je naozaj ohromujúci, rovnako ako zvuk vychádzajúci z motorov vašich tankov.

Sťahujte Gnomefathers engines

Locastan's Enhanced HD MiniMaps

Tento mód zobrazuje veľmi kvalitnú minimapu s rozlíšením 900x900 pixelov po stlačení tlačidla CTRL, čo sa dá zmeniť v súbore mmap.xml.

Sťahujte Locastans Enhanced HD MiniMaps

White Death

Poeticky pomenovaný mód je veľmi užitočný a odporúčame ho nainštalovať všetkým hráčom, ktorým robí problém, keď sa nepriateľský tank schováva za zničeným tankom. Ako vidíte na obrázku, v jeho hornej polovici, je ťažké rozlíšiť, kde končí tank zničený a kde začína ten, na ktorý chcete strieľať. S bielou smrťou je to oveľa jednoduchšie, ako už môžete vidieť dole.

Sťahujte White Death

Autor: Redakcia  |   Publikované: 5.5.2014   |   Zobrazené: 7214x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 c 5 7 b 3  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia