Stiahnut.sk

World of Tanks – najlepšie módy

MMORPG hra World of Tanks sa u nás teší veľkej obľube a pokiaľ ste ju ešte nevyskúšali, môžete tak urobiť tu. Tanková arkádová simulácia, v ktorej medzi sebou na rozľahlých a prepracovaných mapách bojujú hráči v tankoch, prevažne z druhej svetovej vojny, v poslednej dobe doslova zachvátila herný svet. Titul získal obrovskú popularitu najmä vďaka free-to-play modelu, čo znamená, že hrať môžete zadarmo a priplatíte si iba za prémiové účty. Hra sa tak stala povinnosťou pre všetkých fanúšikov tankových bitiek. Počas hrania narazíte na veľké množstvo modelov rôznych tankov i vozidiel, ktoré sú neustále vylepšované pravidelnými updatmi. Masívna hráčska komunita navyše vytvára jeden mód za druhým, preto sem sa rozhodli pozrieť na najlepšie z užívateľských úprav, ktoré pôžitok z hrania ešte zintenzívnia. 

Instalace módu:
Rozbalte archiv a všechny složky z archivu zkopírujte do složky s nejnovější verzí hry World_of_Tanks\res_mods\0.8.X. X představuje verzi klienta (0.8.5, 0.8.4 nebo jiné). Zkopírujte tak, aby se zkopírovaly soubory do správné složky, např. soubory ze složky gui do složky gui apod.

Camera Zoom Mod

Ako už názov napovedá, tento mód vám upraví funkciu zoomovania. Kameru si teda budete môcť oddialiť o poriadny kus. Ďalej tento mód dokáže lepšie skorigovať úrovne zameriavanie v sniper mode tak, aby bolo lepšie použiteľné. Mód nájdete tu.

DAR Artillery Sight

Tento mód prináša niekoľko vylepšení: automaticky nastaviteľný DAR systém v strategic mode, úpravy mapy (zvýšenie, zoom), 445 m bodkovaný kruh do minimapy s nastaviteľnou veľkosťou, maximálnu dohľadnosť, upozornenie pri dosiahnutí konca battle timeru, efektívny výpočet munície pre tanky, reálne hodiny do hry a iné. Mód si môžete stiahnuť tu.

Scope Shadow Remover

Veľmi užitočné vylepšenie, ktoré dokáže odstrániť čiernu časť obrazovky v sniper mode. O poznanie sa tým zvýši prehľadnosť pri zameriavaní a na obrazovke bude možné vidieť viac nepriateľov, objektov, prostredia, skrátka všetkého. Mód je na stiahnutie tu.

Accurate Damage Indicator

Ďalší výborný pomocník do hry. Tento mód vám pomôže odhaliť, odkiaľ ste dostali zásah. Indikátor bude stále ukazovať na miesto, z ktorého vyšiel výstrel, čo vám veľmi uľahčí orientáciu v boji. Mód si stiahnite tu.

Roughnecks Tank XVM 3.5 for 8.5

Veľmi rozsiahly mód ponúkajúci hromadu vylepšení. Dostanete možnosť meniť a rôzne upravovať ikonky či označenie tankov v hre, v reálnom čase sledovať Damage Log, ktorý znázorňuje poškodenie jednotlivých tankov, pridávať hráčske štatistiky na nahrávaciu obrazovku pre lepšie určenie stratégie hry, používať vlastné hráčske ikony, upravovať si minimapu a mnoho ďalšieho. Mód je na stiahnutie dostupný tu.

Grandpa's KISS Interface (XVM)

Ďalší mód, ktorý upravuje interface hry. Umožňuje prispôsobiť ikony a označenie tankov, vylepšovať minimapu, obsahuje nahrávaciu obrazovku pred bitkou, MyHitLog zobrazuje vaše zásahy, prispôsobiteľný panel poškodenia a log zobrazujúci vaše poškodenie, vlastné zameriavače a mnoho ďalší úprav interface. Mód je na stiahnutie tu

Grandpa's 4 Level Sniper Mod

Táto podarená vychytávka dokáže zvýšiť úroveň vášho zameriavača o štyri levely. V hre máte klasicky tri úrovne (2 power, 4 power, 6 power). Tento mód pridá ďalšiu úroveň a jednu zvýši (2 power, 4 power, 6 power, 8 power a 10 power).  Mód na stiahnutie tu.

ENGiAND's XVM Config 3.5.0-8.5

Ďalší populárny mód, ktorý mení interface hry a pridáva zaujímavé štatistiky ako percentuálnu úroveň víťazstva, vašu efektívnosť, počet odohraných hier. Všetky sú zobrazené ako rating na výsledkovej tabuli, nahrávacej obrazovke i v alternatívnom zobrazení. Ďalej sú zmenené informácie, ktoré sa zobrazujú pri hraní nad tankom. Mód obsahuje hromadu ďalších vylepšení. Stiahnuť si ho môžete tu.

Premium hangar without premium account

Už z názvu zrejme vyčítate, čo tento mód dokáže. Nahradí štandardný hangár prémiovým. Takto si niektoré vymoženosti prémiového účtu môžu užiť všetci hráči, bez nutnosti platenia. Mód je na stiahnutie tu

Zameriavače

Na záver sme pre vás vybrali tie najlepšie modifikované zameriavače. Vyskúšajte ich všetky a vyberte ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Niet totiž nad krajší pocit, než presne zamieriť na nepriateľský tank a vypáliť.

J1mB0's Crosshair Mod

Absolútne najsťahovanejším vylepšením do WoT je práve tento zameriavač. Skúste ho a čoskoro uvidíte, prečo je taký obľúbený medzi hráčmi po celom svete. Mód je na stiahnutie tu.

Melty Maps Miracle & Magical Mod

Ďalší zaujímavý zameriavač ponúka aj tento mód. K dispozícii sú tri futuristické zameriavače pre arkádové i sniper zobrazenie, automaticky nastaviteľný DAR systém pre strategický mód, osem typov označení tankov a iné. Mód tiež obsahuje rôzne vylepšenia minimapy a interface. Stiahnite si ho tu.

Zaměřovač s ukazatelem CZ (0.8.4)

Zameriavač obsahuje české príkazy a je k dispozícii pre klienta 0.8.4. Mód si stiahnete tu.

MeltyMap's MathMod

Opäť skvelý zameriavač pre váš tank. Ponúka mnoho funkcií, minimalistický a efektívny dizajn, presný identifikátor poškodenia, zobrazenie úrovne zamerania, čas dobíjania a veľa ďalšieho. Mód si môžete stiahnuť tu.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 13.5.2013   |   Zobrazené: 34338x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 d a 4 f 0  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia