Stiahnut.sk

Zachraň šneka: Zábavná logická hra pre iPhone a iPad od českých vývojárov

Nová česká logická hra sa zamerala na užívateľov mobilných telefónov a tabletov. Podarí sa jej získať si priazeň fanúšikov? Okrem atraktívneho námetu ponúka 24 levelov, rozdelených do troch obtiažností, kvalitný engine (Unity) s pokročilou fyzikou a nízkou hardwarovou náročnosťou, vďaka ktorej sa „Zachraň šneka“ objaví nielen na telefónoch a tabletoch od Applu, ale tiež na zariadeniach s androidom.

Jednoduchá hrateľnosť neznamená jednoduchú hru

Zachraň šneka používa veľmi jednoduchú hernú mechaniku, no aj napriek tomu svojou obtiažnosťou neraz potrápi. V každej úrovni číha na šneka nebezpečenstvo, najčastejšie sú to padajúce kamene alebo intenzívne slnečné lúče. Vy musíte teda slimáčika schovať. Levely sú ale navrhnuté tak, aby to nebolo úplne jednoduché, napr. vďaka prítomnosti pripináčikov a iných smrtiacich nezezpečenstiev, ktorým sa tiež musíte vyhnúť. Slimáka naviac neovládate priamo, ale manipulujete s prostredím pomocou predmetov, ktoré Vám autori hry pre každú úroveň presne stanovili.

Keď už prídete na to, ako level prejsť, možno Vás zláka aj možnosť splniť ho v určitom časovom limite a pozbierať všetky hviezdičky, aby ste dosiahli maximálne hodnotenie a pocit z dobre odvedenej práce. V konečnom dôsledku tak na Vás čaká nielen kopa zábavy s prepracovaným fyzikálnym enginom, ale tiež poctivá porcia znovuhrateľnosti.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 24.6.2013   |   Zobrazené: 4556x

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 f 1 c 8 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia