Stiahnut.sk

Najlepšie aplikácie pre mobil a tablet zadarmo

Dnes sa pozrieme na 7 aplikácií, ktoré sú síce zadarmo, ale hýbu mobilným svetom. Pod článkom si môžete tiež zvoliť aplikáciu, ktorú vy považujete z nášho výberu za najdôležitejšiu.

Skype

Prečo na mobil ťahať aplikáciu pre volanie? Pretože je to zadarmo (teda v cene internetového pripojenia) a pretože niektoré tablety nemajú inú možnosť, než telefonovať cez internet a wi-fi. Skype na mobiloch a tabletoch vie to isté, čo na PC a samozrejme dokáže aj volať medzi rôznymi platformami. Pokiaľ Skype používate a máte na svojom mobilnom zariadení dostupný internet, určite si ho nainštalujte, môžete ušetriť za správy aj volania.

Facebook

Sociálna sieť vládnuca svetu nesmie chýbať ani v mobile. Väčšina výrobcov príslušnú aplikáciu do svojich mobilov a tabletov dáva od výroby, ale ak ste si ju odinštalovali, alebo napríklad váš mobil nič také nemá, môžete si ju samozrejme nainštalovať aj zvlášť.

Viber

Viber je taký múdrejší Skype, ktorý vám pomôže s ľahkou integráciou do mobilu. Hneď po inštalácii si prelúska váš telefónny zoznam a zistí, ktorí z užívateľov tiež používajú Viber. Ako to urobí? Ľahko, pretože používateľské meno je totožné s telefónnym číslom - akokoľvek to v niektorých prípadoch môže otravovať, väčšinou ide o ideálne riešenie.

Avast!

Dominantné platformy sa stávajú terčom útokov a vírusov, postretlo to Windows a dnes aj Android, ktorý je bohužiaľ zaplavený celým radom pochybných aplikácií, ktoré vás pripravia o peniaze, alebo o dáta, prípadne váš mobil urobia nepoužívateľným. Avast vás včas varuje pred nebezpečenstvom bez toho, aby zaťažoval váš mobil alebo tablet, čo platí aj o batérii, na ktorej výdrži sa zapnutý antivírus v mobile našťastie nijako zásadne nepodpisuje.

BSPlayer

Nekompromisný prehrávač multimédií, ktorý zvládne takmer všetko, čo je v silách vášho mobilu. Jednoduché užívateľské rozhranie, skvelé pretáčanie (ťahaním prsta po obrazovke), fullscreenové prehrávanie bez reklám a ďalšie skvelé vlastnosti robia z BSPlayer asi najlepší prehrávač videí na Androide.

Shazam

Shazam je už dávno viac, než len "obyčajný" rozpoznávač hudby. Dnes je napojený aj na obchod, takže keď sa vám hudba zapáči, Shazam vám ju identifikuje a ešte vám ju dovolí aj rovno zakúpiť.

Dropbox

Kvality Dropboxu už sú rokmi preverené, rovnako ako jeho užitočnosť. Mobilný klient je tak pre mnoho ľudí nevyhnutnosťou, jedinou otázkou zostáva, ako sa k dátam v cloudovom úložisku dostať. Ak nemáte veľmi vysoký limit FUP, alebo ak si nezdieľate len veľmi malé súbory, budete potrebovať prístup k wi-fi.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 31.3.2015   |   Zobrazené: 5179x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c a e 9 e 1  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia