Stiahnut.sk

9 najlepších párty hier na mobil, s ktorými rozprúdite partiu!

Stráca vaša párty náboj a potrebujete oživiť osadenstvo? Nie je nič lepšie, ako stiahnuť jednu z mnohých párty hier na mobil a užiť si kopec originálnej zábavy. Spoločenské hry pre Android aj iPhone ponúkajú rôzne herné módy a často ide o takzvané „chľastacie hry“, ktoré si ale môžete prispôsobiť podľa potreby. Pravda alebo odvaha, vedomostné kvízy, aktivity pre veľké partie aj pár jednotlivcov. Vybrali sme pre vás 9 najlepších párty hier na mobil, s ktorými si užijete vynikajúci zábavu.

Drunkin' – Nezabudnuteľný večer s bláznivými úlohami

Hľadáte zábavnú párty hru, ktorú môžete hrať s priateľmi alebo v páre? Drunkin' je presne to, čo potrebujete! Zažijete s ňou nezabudnuteľné večery plné divokých a bláznivých úloh! Od epických súbojov až po šťavnaté odhalenia pravdy, Drunkin' vám garantuje párty večer, o ktorom budete hovoriť ešte niekoľko týždňov potom.

Či už sa chystáte vykvákať nejaké tajomstvo alebo vykonať nejaké huncúctvo, táto hra sa vám perfektne trafí do nálady! S výberom 15+ divokých herných módov pri hraní Drunkin' nikdy nezažijete nudu!

Stiahnuť Drunkin' párty hru do mobilu zadarmo

Fun Ways to Think 2 – Stovky hádaniek z písmen, emotikonov, piesní log a siluet postáv

Kombinácie slov a obrázkov môžu byť náročné, najmä, ak sa spoja netradičným štýlom, ako je tomu v hre Fun Ways to Think 2. Tu je vašou úlohou vyriešiť stovky hádaniek, kde sa miešajú obrázky s písmenami, emotikonami, logami, piesňami, filmami a obrysmi postáv či vecí.

Fun Ways to Think 2 funguje tak, že sa vám vždy zobrazí kombinácia viacerých faktorov predstavujúca určitú vec (meno, postavu, film, pieseň, obyčajné slovo a pod.) a vy musíte na základe indícií uhádnuť, o akú vec ide. Spojenie vedomostnej, postrejovej a logickej hry na párty sa jednoducho núka vyskúšať!

Stiahnuť Fun Ways to Think 2 do mobilu zadarmo

Balagan: Party & Drinking Game

Štúdio Drink-O-Tron Games sa vracia s novou verziou svojej najnovšej chľastacej párty hry Balagan! Pripravte sa na niekoľko osobných odhalení, keď sa ponoríte do otázok ako "Kto má vždy chuť na sex?" a vymenovanie dostatočného počtu filmov s Nicolasom Cageom, aby ste zostali triezvi. Hra sľubuje, že odhalí zaujímavé informácie o vašich priateľoch vrátane určenia najsexi osoby v skupine. Pripravte sa na noc plnú smiechu, odhalení a možno aj niekoľkých výčitiek s Balaganom!

Stiahnuť Balagan mobilnú hru zadarmo

5 Second Rule – Dokážete odpovedať na rôzne otázky v krátkom časovom okne a pod tlakom?

Zaujímavé otázky, málo času a vlastné pravidlá pitia? 5 Second Rule vám dodá trošku adrenalínu na večer, kedy budete vystavený časovej tiesni pri odpovedaní na položené otázky. Jednoduché otázky a 5 sekúnd na odpovedanie, resp. uvedenie správnych odpovedí. Jednoduché na pochopenie, ťažšie na vyhratie s postupom večera.

5 Second Rule na stiahnutie zadarmo

Drunk Potato – Horúci zemiak s náhodnými otázkami aj trápnymi výzvami

Drunk Potato je živá a rýchla párty hra pre dospelých, ktorá sa drzo obmieňa s klasickým konceptom horúceho zemiaka. Hráči čelia náhodným a často riskantným otázkam spolu s trápnymi výzvami, čo prináša zábavný a nepredvídateľný zážitok. Či už vymenúvate mená striptérok, pomenúvate slávnych robotov, poukazujete na životné chyby alebo rýchlo sumarizujete Harryho Pottera, hra zaručuje večer plný smiechu a zábavy.

Stiahnuť Drunk Potato na mobil zadarmo

ACTIVITY Original

Len málokoho minula vynikajúca spoločenská hra menom Activity. Táto hra ponúka prekvapivú zábavu pre najrôznejšie vekové kategórie a svojim hráčom prináša skutočný pôžitok z hry. Ak si ju teda chcete zahrať so svojimi známymi, len práve nemáte papierovú verziu pri sebe, nie je nič jednoduchšie než spustiť mobilnú verziu hry, ktorá má oproti tej papierovej mnoho výhod. Figúrky ani kartičky nepadajú zo stola, nie je potrebné hľadať píšucu ceruzku alebo pero či čakať, až sa dosype piesok v presýpacích hodinách.

ACTIVITY Original patrí medzi kvalitné aplikácie, ktorá stavia na osvedčenom hernom koncepte preverenom množstvom odohraných večerov. Hra navyše podporuje obrovské množstvo jazykov vrátane češtiny.

Stiahnuť stolovú hru Activity na mobil

PIJEŠ!

Párty s alkoholom si bezpochyby spestríte aj mobilnou hrou PIJEŠ! Odpovedáte na otázky alebo plníte rôzne aktivity. To všetko navyše v slovenčine a rozdelené do 4 hlavných kategórií. Ako bonus si môžete zvoliť dve dodatočné témy Pikantné a Erotické, ak si chcete akciu trošku okoreniť.

Stiahnuť mobilnú hru PIJEŠ! zadarmo

TV Kvíz – Klasický AZ kvíz na mobile

Televízna vedomostná súťaž AZ Kvíz je známa všetkým milovníkom podobných typov programov, kde sa proti sebe postavia dvaja hráči a správnymi odpoveďami na otázky sa snažia poraziť súpera.

Mobilná hra TV Kvíz je postavená na veľmi podobnom princípe, kedy sa súťažiaci snažia spojiť tri strany trojuholníkovej hracej plochy dohromady jednou súvislou čiarou. Herný plán je zložený z 28 šesťuholníkov, ktoré sú na začiatku všetky neutrálne a postupne sa vyfarbujú. Ideálka na párty, ak chcete niečo vedomostné a klasické. 

Stiahnuť TV Kvíz zadarmo

PartyPal – 18 skvelých párty hier v češtine, ktoré zaručene pobavia

PartyPal je váš ideálny spoločník na každú párty. Stiahnite a získajte viac ako 18 skvelých minihier lokalizovaných do češtiny, ktoré si môžete zahrať s priateľmi ale aj rodinou, ak uznáte, že sú na to vhodné podmienky. Pri hrách spoznáte ľudí bližšie, dozviete sa niečo nové, zabavíte sa a zlepšíte si náladu.

PartyPal obsahuje týchto 18 skvelých hier:  Nikdy som, Flaška, Radšej by si, Hráč vs hráč, Pravda alebo lož, Áno alebo nie, Dealer, Hore alebo dole, Výzva, Kto pravdepodobne, Karta hovorí, Popíš slovo pantomímou, Pravda alebo úloha, Kategória, Ohnivý kruh, Bomba, 21, Song Drop.

PartyPal na mobil na stiahnutie zadarmo

Tak čo, vybrali ste si z bohatej ponuky párty mobilných hier? Ak chcete ešte väčší a rozmanitejší výber, máme pre vás ešte viac skvelých hier, ktoré zozprúdia každú párty. Stačí zavítať do nášho výberu, stiahnuť úplne zadarmo a máte vyhraté! 

 
Autor: Redakcia  |   Publikované: 13.3.2024   |   Zobrazené: 260x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 0 3 f 9 b  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia