Stiahnut.sk

Ako hrať FIFA 23 v predstihu pred oficiálnym vydaním? Existujú 3 spôsoby

Chcete získať predbežný prístup k hre FIFA 23? Máme pre vás informácie, ako to dosiahnuť. Veď nie je predsa nič lepšie, než získať náskok pred súperom, no nie? Navyše, spoločnosť EA už tradične prinesie hráčom s early-accessom niekoľko výhod do online hry, najmä do módu Ultimate Team.

Pri šikovnom manažovaní si tak môžete vytvoriť skvelý tím skôr, než väčšina hráčskej komunity. V dátume oficiálneho vydania tak budete mať jasnú výhodu, ktorú pretavíte na lepšie výsledky a body v súťaži. S predbežným prístupom prichádza aj ďalší prínos v podobe obchodovania s hráčmi. Rovnako ako pri skladaní tímu, aj vo FIFA Markete tak môžete začať obchodovať skôr a doplniť si tím o hráčov, ktorých potrebujete.

Futbalová séria FIFA je, bezpochyby, jednou z najväčších športových hier na všetkých platformách. Aj napriek tomu si len veľmi malé percento hráčov dopraje predbežný prístup. Vedia síce, že si hru v blízkej dobe kúpia, ale nechce sa im investovať do produktu, ktorý ešte nemá recenzie, nie je ani najlepšie vyladený a stojí o čosi viac. Ak ale patríte k hráčom, ktorí strávia s FIFA 23 celý najbližší rok v online zápasoch, potom by ste mali zvážiť predčasné zakúpenie. Že neviete, ako na to? Tu sú 3 možnosti, ako predbežný prístup do hry získať.

Oficiálny dátum vydania FIFA 23 je stanovený na 30. septembra. To ale neznamená, že musíte na produkt čakať až dovtedy. K dispozícii máte 3 možnosti, ako si hru vyskúšať o pár dní skôr než väčšina hráčskej komunity.

Prihlásenie k odberu EA Play

Služba EA Play stojí na celý rok len 599 Kč, mesačne potom 99 Kč. Za túto malú sumu získate predbežné prístupy k mnohým novým hrám vrátane FIFA 23. Pokiaľ zvolíte túto možnosť, získate 10 hodinový predbežný prístup pred oficiálnym vydaním hry, no je možné, že bude obmedzený len na špecifické módy. Možné obmedzenie sa týka len tejto 10-hodinovej periódy a po oficiálnom vydaní bude FIFA plne dostupná so všetkým, čo ponúka.

Prihlásenie k odberu EA Play Pro na PC

Ak hľadáte možnosť, ako hrať FIFA 23 čo najskôr a bez akýchkoľvek limitácií, musíte si predplatiť službu EA Play Pro. Ide o exkluzivitu pre hráčov na počítačoch, ktorí si ale hru budú môcť vyskúšať až 10 dní pred oficiálnym vydaním. FIFA 23 bude v tejto službe dostupná a to vo verzii Ultimate Edition.

Predobjednávka FIFA 23 Ultimate Edition

Posledným spôsobom, ako získať hru pred jej oficiálnym vydaním, je samotné predobjednanie hry FIFA 23 v Ultimate Edition. V tomto prípade pôjde o 3-dňový predbežný prístup a bez akýchkoľvek obmedzení. Ak si náhodou platíte aj základné predplatné EA Play a hru si predobjednáte, získate kombinovaný 6-dňový early access na 10 hodín. Po zahratí tohto času sa budete môcť prihlásiť do hry 3 dni skôr pred oficiálnym dátumom vydania a užiť si plnohodnotné 3 dni náskoku.

Prečo si predobjednať?

Nová FIFA 23 bude zároveň poslednou s týmto označením. EA Sports končí licencia, preto dostane séria nový názov EA Sports FC. Okrem nového systému animácií HyperMotion2 prinesie vôbec po prvýkrát podporu cross-playu medzi platformami aj rozšírenie ženského futbalu. Tešiť sa môžete aj na pokrytie Svetového šampionátu v Katare či najväčšiu škálu licencií hráčov, klubov aj líg.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 27.7.2022   |   Zobrazené: 1465x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 8 6 c 4 0  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia