Stiahnut.sk

Prestrieľajte sa betou Call of Duty: WWII

Akčná séria Call of Duty sa blíži k ďalšiemu míľniku. Diel CoD: WWII ním bezpochyby bude, ale ešte nemožno povedať, či v kladnom, alebo zápornom význame. V rozhodovaní môže pomôcť náhľad do akčnej mašinérie v podobe prístupu do Private Beta verzie hry. Activision vpustí vybraných hráčov na niekoľko dní do multiplayeru, aby si mohli urobiť predstavu o základoch hry. Ako si zadarmo Call of Duty: WWII Private vyskúšať, aj keď medzi nich nepatríte, sa dozviete priamo v článku.

 

Zachráni druhá svetová Call of Duty?

Štrnásty diel série Call of Duty bude v mnohých ohľadoch rozhodujúci. Po predchádzajúcom Infinite Warfare totiž gameplay vracia späť do minulosti a to konkrétne do druhej svetovej vojny. Z pohľadu hernej komunity je to rozhodne správny krok, ktorý ale podľa mnohých mal prísť už vlani. Vtedy na seba prakticky všetku pozornosť pripútalo EA za Battlefield 1, ktorý sa v čase vrátil dokonca k prvej svetovej vojne. O úspechu tohto ťahu (a samozrejme i podareného multiplayeru) hovoria nielen herné štatistiky, ale hlavne fakt, že EA pre rok 2017 neplánuje vydať ďalší diel. Ten má v kalendári svoje miesto až v roku 2018. Activision tak musí naservírovať naozaj podarený zážitok, aby hráčsku pozornosť opäť pevne pripútala k svojej sérii. K tomu by mala pomôcť aj Private Beta, ktorá je k dispozícii počas predĺženého víkendu 1. - 4. septembra 2017. 

Call of Duty: WWII Private Beta (zatiaľ) iba na konzolách

Private Betu si môžu vyskúšať (zatiaľ) len majitelia konzol Xbox One a PS4. Navyše zďaleka nie všetci - k dispozícii je totiž len pre majiteľov špeciálneho kódu, prípadne pre predplatiteľov. Malý trik, ako sa do hry dostať, nájdete v modrom rámčeku (iba pre PS4):

CoD: WWII Private Beta pre PS4 zadarmo: prihláste sa do hongkonského PS Storu a cez neho si môžete Betu stiahnuť a zahrať kompletne bez obmedzenia.

Ak sa potom chcete dostať k Bete klasickou cestou, nezostáva vám nič iné, než si hru predobjednať a získať tak potrebný kód.

PC hráči sú na tom aktuálne ešte horšie - Beta pre PC totiž ešte nemá termín a vlastne ani finálne potvrdenie. Tu CoD opäť stráca pomyselné body na BF, ktorý vlani ponúkol hneď niekoľko dní v Bete (aj pre PC) a to bez zbytočných komplikácií.

CoD verzus Battlefield – kto vyhrá?

Call of Duty: WWII má finálny dátum vydania v piatok 3. novembra 2017. Vtedy sa bude rozhodovať o mnohom a sám som zvedavý, ako všetko dopadne. Prvých niekoľko týždňov bude rozhodujúcich. Otázkou navyše zostáva, s čím príde EA a či sa pokúsi s konkurenciou pobiť. 

Autor: Redakcia  |   Publikované: 2.9.2017   |   Zobrazené: 4758x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b d f 8 f 2  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia